בשנה האחרונה הפכה השחקנית העולה חן אמסלם (25) משם אנונימי לחלוטין לאחד מהשמות החמים בתעשייה. אמסלם, המוכרת לכם יותר כאבישג "שוגי" זגורי מתפקידה בסדרה "זגורי אימפריה", הספיקה לקטוף תפקידים שלא מעט שחקניות היו מייחלות לקבל. אחרי שתי עונות של זגורי ותפקיד ראשי במחזמר "שיער", זגורי ממשיכה הלאה אל עבר העונה השנייה של הסדרה "פצועים בראש".

למרות הבאזז הרציני סביבה, אמסלם היא אחת שלא מסתחררת מהתהילה ונמצאת עם שתי רגליים על הקרקע. אז איך זה קורה? למרות שעזבה לתל אביב והתברגה היטב בתעשייה הבידור, אמסלם נמצאת בקשר קרוב עם חייה הקודמים בעיר הולדתה עפולה. אז מי נשאר במעגל האינטימי של אמסלם? על איזו קולגות מהתחום היא סומכת עם עצות לתפקידים ולמי היא תספר על הצעת הנישואים כשזו תבוא (מותר לנו לקוות, לא?) מבן זוגה, מאור זגורי? 

זגורי אימפריה (צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם)
בדרך לפסגה | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם

נתחיל עם אותו מאור זגורי (34). יוצר הסדרה שאף משחק בה (בתפקיד צ'או), הכיר את אמסלם במהלך הצילומים. בין השניים נוצר קליק מיידי ולאחר שלושה שבועות של קשר רומנטי בהיחבא, עלתה עליהם אם המשפחה, ויויאן זגורי, הלוא היא שרה פון שוורצה ואת ההמשך אתם כבר יודעים. השניים מתחזקים את אחת ממערכות היחסים היציבות בסביבה כשלא מזמן גם איחדו כתובות. ומה עם אותה טבעת? נראה לנו שלזה עוד נצטרך לחכות אבל לא הרבה. 

אין תמונה
בדרך לחופה? חן ומאור

חוץ מבן הזוג הקרוב, אחת מחברותיה הטובות ביותר של אמסלם חולקת איתה גם שם משפחה - מור אמסלם. למרות החלוקה, אין בין השתיים קשר דם. האמסלמיות חברות מהעיר עפולה, בה שתיהן נולדו, ובדומה לחן, גם מור היא שחקנית. חוץ משם המשפחה וחיידק המשחק, השתיים אפילו התגוררו יחד לפני שאמסלם עברה לגור עם זגורי. 

אין תמונה
חולקות יחד הכול. האמסלמיות

חברה נוספת היא זוהר פרץ, סטודנטית שנולדה גם היא, איך לא, בעפולה ומתגוררת כעת בראשון לציון. גם הצמד הזה הולך יחד מילדות ולמרות לוח הזמנים העמוס של אמסלם, הן לא נפרדות לרגע. "זוהר היא כמו אחות בשביל חן, אין דבר שהן לא מספרות אחת לשנייה", אומרת מקורבת לשתיים. היא מוסיפה כי "ביום שמאור יציע לחן להתחתן איתו, אחרי המשפחה, בין הראשונות לדעת על זה, זוהר תהיה. הן תאומות בנפש". 

זוהר פרץ וחן אמסלם
יצאה מפרימיירה בשבילה. עם זוהר פרץ

אין תמונה
חבורה קרובה. אלה, אמסלם, מור וזוהר

שתי חברות ילדות נוספות של אמסלם מוסיפות להיות קרובות אליה עד היום - נופר כהן, עובדת בסוכנות ביטוח ומאפרת, ואלה אלקיים, עובדת בסוכנות ביטוח אף היא. החבורה גדלה יחד והקשר כה הדוק עד כי אמסלם יצאה מפרימיירה בתל אביב כדי להגיע לאירוע משפחתי של פרץ בצפון. "היא חברה כל כך טובה של זוהר שהיא תעשה בשבילה הכל, בשביל כל החברות אבל בעיקר בשביל זוהר. גם עכשיו, כשהיא עסוקה מסביב לשעון, היא מוצאת זמן לזוהר", אומר מקורב. גם עם כהן אמסלם שומר על קשר קרוב והשתיים מדברות מספר פעמים ביום.

חן אמסלם ונופר כהן
מדברות כמה פעמים ביום. עם נופר כהן

אלה אלקיים וחן אמסלם
אמסלם ואלה ביום חתונתה

כמובן שלמרות הכול אי אפשר בלי לבחון את מעגל החברים המפורסמים שאמסלם רכשה מאז פריצתה לתחום. מאחר ש"זגורי אימפריה" חשפה אותה לעולם, זה אך טבעי שאת החברים הכי קרובים שלה מהתעשייה, אמסלם רכשה דרך הסדרה. בין כל שחקני הסדרה קיים קשר קרוב אולם רק שניים מהם מתפקדים כחברים הקרובים ביותר שלה - ישראל אטיאס המגלם את אביתר, ועוז זהבי המגלם את אביאל, הדמות הקרובה ביותר לדמותה של חן.

חן ועוז (צילום: אביב חופי)
חן אמסלם ועוז זהבי | צילום: אביב חופי

"הם החברים הכי טובים שלה", אומרת מקורבת. "על הליהוק שלה ל'פצועים בראש' הם שמעו ראשונים, איתם היא מתייעצת על הצעות לתפקידים שונים בטלוויזיה", אומרת אותה מקורבת. הבילויים של השלישייה הם לא רק בזמן שהם עובדים על פרויקטים משותפים (אמסלם וזהבי משתפים פעולה גם ב"שיער"), אלא גם בזמנם הפנוי וכמתבקש בימינו, גם להם יש קבוצת וואטסאפ משותפת. "הם משתפים תמונות ודברים מצחיקים שקורים להם באותה קבוצה, קבוצה בה חברים כל השחקנים של זגורי".

ישראל אטיאס וחן אמסלם (צילום: אביב חופי)
חברים קרובים. עם ישראל אטיאס | צילום: אביב חופי

 חברה נוספת מהתחום היא השחקנית מרב פלדמן שכבר הספיקה להיות מוגדרת כ"חברה טובה מאוד" בקרב סביבתה של אמסלם. השתיים הכירו בחזרות למחזמר "שיער", בו גם פלדמן משתתפת, ונוצר חיבור מיידי. "חן אוהבת את כולם, ויש לה הרבה חברות, אבל עם פלדמן זה אחרת. מאחורי הקלעים הן מבלות ביחד צמוד. הן בלתי נפרדות", אומר גורם בהפקת המחזמר. גם מחוץ לעבודה, כמו עם אטיאס וזהבי, הן יוצאות לבלות יחד כשכל אחת מביאה את חברות הילדות שלה. כפי שכבר הבנתם, מי שידעו ראשונות על ההצעה של זגורי יהיו החברות מהבית, כאלו שלא יהססו לנתק את הטלפון בפרצוף לתקשורת.

מרב פלדמן (צילום: אביב חופי)
בלתי נפרדות. מרב פלדמן | צילום: אביב חופי

>>עם מי ניקול ראידמן מקפידה לא לשמור על קשר?