10. שיר אלמליח ואלרואי כהן עזבו את ישראל - 29,034 צפיות:

זה לא שזה לא קרה בעבר אבל ככה לעזוב אותנו? אחרי שעברנו את "האח הגדול" והכול? אז כן, שיר ואלרואי, לא רק בן זוג אלא גם מנהל אישי, ארזו את עצמם שוב לארה"ב כי אם כבר קריירה - אז שם.

שיר אלמליח (צילום: אביב חופי)
עד לשדה הגענו. מסירות כזאת יש רק בארץ | צילום: אביב חופי

9. כמה שווה טבעת האירוסים של דנית גרינברג? - 53,427 צפיות:

זוכרים שלדנית נצנץ יהלום כבד במיוחד כשאליאב הציע לה להתחתן במיקונוס? אז היא החליפה את היהלום. באחד כבד אפילו יותר. בכל זאת, לא כל יום רואים טבעת אירוסים כזאת ענקית אז מה, שלא נברר כמה זה עלה לו? 

דנית טבעת נישואים (צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
היינו מממנים מעריצה מהעמוד של "דנית ואליאב לנצח" שתעזור לסחוב | צילום: צילום מסך, אינסטגרם

8. תא השירותים הפרטי של בר רפאלי - 40,469 צפיות: 

מי אתם, אנשים שטוענים שהוליווד זה לא כאן? לפי האסלה הפרטית ששוריינה לבר רפאלי בצילומי הקמפיין המשפחתי, נראה שזה דווקא ממש פה. אז מה עושים אם אתם צריכים לשירותים וזה התא היחיד בסביבה? .מתאפקים ממש חזק

 

אין תמונה
אין כמו סמל סטטוס כמו אסלה פרטית משלך

7. דנה זרמון חשפה סייד בוב עצבני - 43,589 צפיות:

אנחנו יכולים להבין למה קים אקאפי עצמה את העיניים. בכל זאת, מדובר בסייד בוב שמתעלה על כל היגיון אנושי. הבנות הגיעו להשקת מותג אלכוהול ועוד הרבה לפני הדרינק הראשון, זרמון גרמה לכולם להרגיש כמו אחרי האנג אובר אינטנסיבי במיוחד.

קים אקאפי ודנה זרמון בבגדי ים (צילום: שרון אלון)
שמישהו יביא לנו אדוויל, אנחנו מטושטשים | צילום: שרון אלון

6. מי את, ציפי רפאלי? - 44,785 צפיות:

נכון שכולנו כבר מזמן התחלנו לספור לאחור לקראת החתונה של בר עם עדי עזרא אבל בתכנית "הכול אישי" החליטו לשים את ההכנות בצד להתרכז באישיות הכי מסקרנת מאחורי כל זה - ציפי רפאלי, האם והמנוע מאחורי האימפריה שהיא בר. מה הצליחו לגלות שם? לא מעט דברים ששופכים אור חדש על המשפחה הזאת.

בר רפאלי וציפי, אוגוסט 2015 (צילום: אמיר מאירי)
אז מי את, ציפי? ובכן, קחו אוויר | צילום: אמיר מאירי

5. הגרוש של ציפי רפאלי דיבר - 46,095 צפיות:

לפני שאתם קופצים, אבא של בר הוא עדיין רפי רפאלי והוא עדיין נשוי לאימא ציפי, אבל זה לא אומר שלבעלה הראשון של ציפי, שוקי בן פורת, אין דברים מאוד מסקרנים לספר לנו על היחסים של ציפי ורפי ואפילו על איך נוצרה בר. פולשני.

דור וציפי רפאלי (צילום: צ'ינו פפראצי)
פעם נערת זוהר, היום מפעילה של מכונה משומנת | צילום: צ'ינו פפראצי

4. בר רפאלי חשפה מי יעצב לה את שמלת הכלה - 55,264 צפיות:

אין ספור ניחושים, ספקולציות ושמועות רצו בנוגע לפרט הכי מעניין על החתונה הזאת - שמלת הכלה של בר. לא טומי הילפיגר ולא אלבר אלבז ילבישו את הכלה הכי מסקרנת בארץ אלא דווקא בית האופנה הצרפתי "Chloe". שנקצר לכם תהליכים? זה חלומה של כל פאשניסטה.

אין תמונה
מוכנים להיות הבד הלבן הזה עכשיו

3. הזמנת החתונה של בר רפאלי ועדי עזרא נחשפה - 73,942 צפיות:

לאט לאט מתבהרת לה התמונה ואחרי שגילינו כבר מה יאכלו האורחים של בר, מי יצחיק אותם ומי ירגש אותם כשהיא תצעד לחופה, נחשף כרטיס הכניסה לערב הקסום הזה - והוא לא מה שציפיתם שהוא יהיה.

בר רפאלי  (צילום: mako)
פשטות זה לא הכי בר ועדי? הכי | צילום: mako

2. הדרמה של דנית גרינברג ואליאב אוזן - 75,779 צפיות:

אנחנו יודעים, זה נשמע כאילו אנחנו בשידור חוזר של שנה שעברה אבל זה לא אשמתנו שמסיבת יום הולדת אחת כינסה באותו המקום את נופר מור עם זוג המאורסים. אורחים במקום טוענים שהמפגש כלל את האקסית בפינה אחת ואת הזוג בפינה השניים כשהם רבים בלחישה. ממש כמו פעם, אתם יודעים. דנית, אגב, טענה שלא היה ולא נברא ובכלל רוצה שתתרכזו בטבעת שלה. מתרכזים, מתרכזים.

דנית ואליאב (צילום: אביב חופי)
כמו פרק אחד של "האח הגדול" שלא נגמר לעולם | צילום: אביב חופי

1. איך נראים היום כוכבי "כמעט מלאכים"? - 86,883 צפיות:

מה יש לארגנטינאים האלו עם יתומים? אין לנו מושג אבל אנחנו רק יודעים שזה גורם להם לייצר טלנובלות שמדביקות כל ילד וילדה בישראל למסך. בדקנו איך נראים היום סיילו, מריאנה, ניקולס והשאר והנה ספוילר על חשבון הבית: כולם כמעט היפסטרים.

כמעט מלאכים, אוגוסט 2015
כמעט מבוגרים

>>לכל הסלבסיכום