10. קובי אפללו לא עבר סלקציה - 19,085 צפיות:

השנה היא 2015 ומושגים כמו גזענות וקיפוח עדתי ממשיכים לבעבע בחברה הישראלית. לא מאמינים? רק תשאלו את אפללו שהגיע לבלות בבר תל אביבי ונתקל בסירוב עיקש מצד המאחרת. "זה למוזמנים בלבד", שמעתם פעם? אם לא, כנראה שאתם אשכנזים.

קובי אפללו (צילום: אביב חופי)
"אולי אני נראה מאיים, לא יודע". אפללו לא עובר סלקציה | צילום: אביב חופי

9. הבטן של יאנה יוסף יצאה והיא פביולס - 32,743 צפיות:

זה לקח לה בסך הכול שבעה חודשים אבל כשהיא יצאה - וואו, איך שהיא יצאה. יאנה הגיעה לחגוג עם יהודה לוי את יום הולדתו ובלבלה אותנו לגמרי כשהציגה בטן מרשימה ומתעגלת. אתם יודעים מה זה אומר, נכון? מעקב צמוד שיגרום להריון של רוסלנה להיראות סולידי.

יאנה יוסף  (צילום: אביב חופי)
איטס ריל אנד איטס פביולס! ציון, יאנה והבטן ההריונית | צילום: אביב חופי

8. יהודה לוי חגג יום הולדת - 39,142 צפיות:

החברה שלו, שלומית מלכה, אולי לקחה אותו לצנוח ממטוס אבל הצניחה האמיתית הייתה של הלב שלנו כשהבנו שמדובר במסיבת הבריכה הכי מתוקשרת ועמוסת סלבס שראינו אולי מאז החתונה של ציון ויאנה. גם רני רהב היה שם ומבטיחים שהפעם האייטם הזה לא יצלק את נפשכם.

אין תמונה
לשנה הבאה נאחל מעט פחות פוטוגניות, בסדר? יהודה ושלומית

7. עונת הגיוס נפתחה והסלבס נרתמים למשימה - 40,954 צפיות:

אנחנו נחסוך לכם את זה מעכשיו - גם במדי דקרון עם סכנת בורקסים מהשק"ם על הראש, אסתי גינזבורג, שביט ויזל ולירז דרור נראו מדהים. אבל מה הן עשו בצבא? איך הן זוכרות את התקופה שרובנו מעדיפים להדחיק? והאם אי פעם תצא לנו התמונה של שיר אלמליח החיילת מהראש?

שיר אלמליח
יש לנו תחושה ששחררו אותה מתורנות אבט"שים. שיר אלמליח החיילת

 6. שחר חסון רכש פנטהאוז ב-5.8 מיליון שקלים - 47,582 צפיות:

יש הרבה מאוד הורים שמוזמנים לאכול כובע לארוחת צהריים כרגע. בזמן שכולם שולחים את הילדים לעשות תואר בעריכת דין, כלכלה ושאר המקצועות שיסתכמו בג'וב פקידותי בבנק, הסטנדאפיסט הוכיח לכולם איך עושים את זה - מצחיקים והרבה. מפרגנים? כן, טוב נו, בסדר.

שחר חסון
זוכרים שאמרו לכם שבחיים חייבים תואר? שחר חסון והנוף שלו

5. מיכל אנסקי מגיבה לסערת הפוטושופ סביבה - 51,507 צפיות:

טיפ לחיים: אם אתם רוצים שמשהו ימשוך פחות תשומת לב, אולי כדאי לא להתעסק בו כל כך הרבה. אבל אנסקי, שהצהירה כי היא "לא נוטה להתעסק עם התעסקות", הרגישה צורך קיומי ממש להוכיח לכם שהיא לא עברה פוטושופ. איך? זה כלל פוסט נסער, סרטון וידאו ואצבעות ברגליים. ג'יזס.

מיכל אנסקי (צילום: רון קדמי באדיבות "לאישה")
לא נוטה להתעסק עם התעסקות, רק שלושה פוסטים ושני סרטונים. אנסקי | צילום: רון קדמי באדיבות "לאישה"
 

4. רתם איזק פתחה הכול - 54,014 צפיות:

המתמודדת היחידה מעונת ה-VIP שעוד לא שחררה את כל מה שיש לה בבטן היא דווקא לא שיר אלמליח אלא רתם איזק. כולם הספיקו כבר לטנף על כולם ואיפה רתם בכל זה? גרמה לנו לחכות בסבלנות ואיך שזה השתלם לנו. רק על נירו וסטלה היא אמרה "מדי יום נאבקתי בדמעות שחנקו את גרוני" וזאת הייתה רק ההתחלה.

רתם איזק (צילום: גיא נחום לוי)
אוי, איך שהשתלם לנו לחכות לה. רתם איזק והחשיפה | צילום: גיא נחום לוי

3. הפרידה המדומה של איציק זוהר ונטלי עטיה - 55,907 צפיות:

 

ידיעה אחת שהתפשטה במדינה על הפרידה של איציק ונטלי גרמה לאין ספור כותרות שגרמו לנו לתהות - מה הם רוצים מחיינו? נפרדו או לא נפרדו? ובכן, לא נפרדו אבל אם הצהרה מפורטת לא הספיקה לכם, אז הם דאגו להתנשק מולכם בשידור חי. ברי מזל שכמותכם.

איציק ונטלי בהכרזה דרמטית (צילום: מתוך עולם הזוהר, ערוץ 24)
מה אתם רוצים? כותרות? בסדר, קיבלתם. איציק ונטלי בשיא חדש | צילום: מתוך עולם הזוהר, ערוץ 24

2. דנית גרינברג מתפרקת - 75,727 צפיות:

לא, זה לא הפלאשבאקים מנופר מור שגרמו לה לבכות ככה וגם לא הגעגועים לאנה בול. אז מה כן? אליאב אוזן. זאת, כמובן, לא הפעם הראשונה שראינו את דנית מגז'דרת ככה בגלל אליאב אבל הפעם הנסיבות היו לגמרי אחרות. 

 

אליאב אוזן (צילום: אלירן אביטל)
מה עשית לה, אליאב? דנית מאבדת את זה | צילום: אלירן אביטל

1. כוכב הריאליטי שנתפס באמצע מין אוראלי -96,305 צפיות:

זה שחצי מהביצה הלכה לחגוג עם יהודה לוי ביום הולדתו רק השאיר את השטח נקי עבור כוכב ריאליטי מפורסם שיצא לבלות במועדון ה"דאנג'ן". ובכן, נקי אולי זו לא המילה הנכונה בהתחשב בעובדה שמדובר במועדון סאדו-מאזו ושהוא תועד כשהוא מקבל מין אוראלי. ג'וסי? אפשר להגיד את זה.

מי הכוכב שנתפס בזמן אקט?
תודה ליהודה ותיבדק בדרך החוצה. הכוכב, השמיכה ואת ההמשך אתם יודעים

 >>לכל הסלבסיכום