אווירת הבחירות המתקרבות הגיעה גם לעולם הסלבס כשבר רפאלי קיבלה הצעה מפתיעה לרוץ לפוליטיקה, הצעה שגרמה לאותה מפלגה להתפרק, יעל בר זוהר בהיריון זו הפעם השלישית, להראל מויאל נולד בן שלישי, יאנה יוסף חגגה מסיבת רווקות כשיום אחריה חגג גם החתן לעתיד, ציון ברוך, דנית ואנה מצאו דירה משותפת ואלירז שדה חגג יום הולדת עם ברכה מרגשת מאילנית. אבל זה לא מה שהקלקתם עליו הכי הרבה השבוע, אז מה כן?

במקום התשיעי עם 38,911 צפיות הגיעו קרן פלס, אילנית לוי וכל הסלבס שהגיעו לטקס נבחרי הילדים:

אנחנו מבינים את ההתרגשות שלכם: גם אנחנו רצינו לראות את קרן בסקיני צמוד שחושף רזון מדהים או את אילנית לוי בלוק מפיל במיוחד. אבל מי הייתה המאורסת הטרייה שבלטה במיוחד ומי ניסתה להכחיש היריון? כל מה שקרה באירוע העמוס.

טקס פרסי ערוץ הילדים 2014 (צילום: אביב חופי)
אירוע אחד, מלא התרחשויות | צילום: אביב חופי

במקום השמיני עם 38,715 צפיות הגיעה לינור פחימה מ"המירוץ למיליון" עם בשורת ההיריון הראשון:

מה לא הספיקה פחימה בתקופה האחרונה? להתחתן, להתאשפז ועכשיו גם לבשר על היריון. אנחנו רק מקווים שמה שהיא עברה במירוץ הכין אותה לאתגר הגדול מכולם שעומד בפניה - לא להשמין יותר מדי בהיריון.

המירוץ למיליון (צילום: שחר גל)
גם מירוץ, גם חתונה, גם אשפוז ועכשיו גם היריון. סחתיין על ההספק | צילום: שחר גל

במקום השביעי עם 42,307 צפיות הגיעה בר רפאלי שחגגה בביקיני במסיבת רווקות:

אין שילוב אהוב יותר עלינו מזה בעולם כולו: בר בביקיני ומחשבות על חתונה. בזמן שכל החברות שלה מתחתנות מסביב, ברבור נראית יותר ממאושרת מסביבת ההתמסדות הזו סביבה. רק תראו איך היא נהנתה בביקיני עם החברה הטובה, עדיקה.

בר רפאלי (צילום: מתוך אתר COED)
אילוסטרציה: חיים מושלמים | צילום: מתוך אתר COED

במקום השישי עם 47,414 צפיות מגיע הפרסום הראשון שלנו על הפיצוץ ביחסים בין יהודה לוי ללי לוי:

זה לגמרי היה מהר. בסך הכול חודש של זוגיות מתוקשרת וכבר הגיעה הדרמה הגדולה. ראיון שנתנה לי בתכנית של חיים אתגר יצר מהומה מצד אנשיו של יהודה שלא היססו לטעון שהגברת רוכבת על גבו של יהודה. ומהצד שלה? גם לא נשארו חייבים. כל הפרטים העסיסיים.

יהודה לוי, לי לוי (צילום: ברק פכטר)
זה היה מהר! תודה על האקשן, יו גאייז | צילום: ברק פכטר

במקום החמישי עם 47,598 צפיות הגיעה הרכישה של שרית חדד יחד עם אבי גואטה נכסים במיליונים:

כן, חוץ מלשיר, לשפוט ולתופף על דרבוקה לחדד יש גם חושים עסקיים מפותחים במיוחד. ההוכחה? נכסים מפוארים שרכשה יחד עם המנהל האישי. אז מה בדיוק תקבלו כששרית חדד היא בעלת הבית שלכם?

אבי גואטה ושרית חדד
אישה עם חושים לדרבוקות כמו גם לעסקים

במקום הרביעי עם 56,274 צפיות מגיעה רוסלנה רודינה שחשפה הכול על יאן, אייל והלידה:

לקח לרוסלנה בדיוק 5 דקות להתאושש מהלידה ולחזור לא רק לגזרה הדקיקה, אלא גם לפינה הקבועה שלה. כנראה שהאמוציות של הלידה המשיכו לבעבע בתוכה כי הפעם היא הייתה חושפנית במיוחד לגבי הלידה והחוויה שעברה.

במקום השלישי עם 57,759 צפיות הגיע צדוק גרמה, החתיך בעל הייחוס המפתיע:

לא שאנחנו טוענים משהו לגבי האב, ניסים, חס וחלילה. אנחנו רק טוענים שממש לא ציפינו שהבן שלו יהיה לא רק כזה חתיך אלא גם כזה מוכשר. יש לכן בדיוק כמה דקות לתפוס אותו לפני שאיזו דוגמנית בפוטנציה מתלבשת עליו.

במקום השני עם 84,828 צפיות הגיע אלירז שדה וסיפור הבהלתו לבית החולים:

אנחנו בטוחים שהתקרית הזו לימדה אותו היטב שעל דברים כאלה לא צוחקים. אחרי שעבד עלינו אז בתאילנד והכניס אותנו להתקף לב, הפעם אלירז באמת הובהל לבית החולים על ידי בת הזוג, אילנית לוי, שם גם נאלץ להישאר. אז מה קרה לו?

ֹ

אין תמונה
ניסים, מי ידע שהבאת כזה נס לעולם?

במקום הראשון עם 88,307 צפיות הגיעה הקרבה של אליאב אוזן ליוכי מ"המירוץ למיליון":

נכון, לא צפינו את זה בא. חשבנו שאם כבר חיבוקי עם מישהי, זו תהיה נופר, דנית או לפחות חנטל, אבל הנה נכנסה שחקנית רביעית לבלאגן - יוכי אפולאון, חצי מהצמד לינור ויוכי (ראו מקום תשיעי). השניים תועדו בכמה תמונות שעוררו בנו חשד מוצדק למדי. גם בכם?

ֹ

אין תמונה
מרוב סטרס צמחו לנו השורשים בחזרה