זו הייתה שנה קשה ומלאת תהפוכות בחייה של אשת הטלוויזיה ויוצרת התוכן מעיין אדם, שאיבדה ב-7 באוקטובר את אחותה הקטנה מפל ז״ל בטבח חמאס במסיבת נובה. אלא שאמש (שישי) בישרה אדם חדשות טובות כשסיפרה שהביאה לעולם את בתה השנייה יחד עם בן זוגה בשנים האחרונות, יובל צלנר. היום (שבת), יממה לאחר מכן, מעיין חושפת את השם שהיא ויובל בחרו לקטנטנה, וכמובן שהוא קשור בקשר ישיר לאובדן של מפל.

בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, מעיין ציטטה את השיר ״הלוואי״ של בועז שרעבי: "הלוואי ומענן תרד עלינו קשת, הלוואי ולעולם הזה יש תקנה, הלוואי ויום יצמח מתוך סופה גועשת, הלוואי ויש סיכוי אחד לאהבה. הלוואי שלא נכאב ואיש אחיו יאהב, הלוואי ויפתחו שוב שערי גן עדן, הלוואי ויתמזגו מזרח ומערב, הלוואי ונחדש ימינו כאן כקדם. קדם", כתבה מעיין וסיפרה שהשם הנבחר לבתה הוא קדם. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎maayan adam מעיין אדם‎‏ (@‏‎maayanadam‎‏)‎‏

 "קדם, קראנו לך על שמו של המפל הכי גבוה בישראל", הוסיפה מעיין. "לנצח הדבר הכי יפה ועוצמתי בטבע. יום אחד נספר לך מה קדם להגעתך - וכמה אפשרת לנו להסתכל קדימה. תודה שבאת לעולם הזה, עשית אותו טוב יותר. אוהבים אותך המשפחה שכאן - וזו שלמעלה".

כזכור, את ההיריון השני חשפה אדם בחשבון האינסטגרם שלה, כשצירפה סרטון ישן שתיעד את הרגע בו סיפרה למפל על ההיריון הראשון שלה. מעיין, כאמור, שכלה את אחותה באירועי 7 באוקטובר, לאחר שמפל השתתפה במסיבה בנובה ונרצחה על ידי מחבלים.