הזמר רועי סנדלר היה בדרכו לחופשה בדובאי, אלא שמזג האוויר הסוער במדינה מנע מהמטוס שהיה בו לנחות ביעד. בעקבות כך, המטוס נאלץ לנחות במדינה באיחוד האמירויות, שלישראל אין הסכם שלום איתה - ולכן כל הנוסעים מישראל, כולל סנדלר, התבקשו להישאר על המטוס עד שיוחלט מה לעשות עם המצב, כשהם מלווים באבטחה כבדה.

בסטורי שהעלה היום (רביעי) לאינסטגרם, סנדלר שיתף מהרגעים הלא נעימים במטוס. "אני נשבע לכם שאני אחרי 20 שעות בלי שינה, המסע הכי מתיש שעברתי בחיים שלי. כבר עלינו למטוס, לקחו אותנו לדובאי, ככה אמרו לנו. מסתבר שבגלל הסופות הנחיתו אותנו בנחיתת חירום במקום שאין לנו הסכם שלום איתם בכלל", סיפר רועי. "אי אפשר לצאת מהמטוס, תקועים, לא יודעים אם נחזור, נגיע, לאן נגיע, מה עושים איתנו. בא לי הביתה". 

בינתיים בדובאי נמשכת הסערה עם הצפות בכל רחבי העיר - גם בדרכים שמובילות לנמל התעופה הבינלאומי. בעקבות מזג האוויר הסוער והגשמים העזים, טיסות רבות בוטלו - חלקן עוכבו, ואחרות הוסטו לנמלי תעופה סמוכים.

מי שעוד נמצא בדובאי הסוערת הוא גיא איתן ובת זוגו החדשה ליאור עמר, שנסעו לחופשה זוגית ראשונה, אך נוכח המצב נאלצו להישאר בתוך המלון.