אתמול (ראשון) קמנו לבוקר סוער במיוחד לאחר שכוכבת הרשת ליאל צפתה בסדרת הדוקו-ריאליטי של נסרין קדרי וקראה לזוגיות שלה ושל רום שמיר "רעילה". כזכור, קדרי לא שתקה, תקפה את אלי בחזרה וקראה לה "רעה" ו"אכזרית".

אלא ששעות לאחר מכן, אחרי שהיה נראה שהעניינים בין ליאל לנסרין לאט-לאט נרגעים, מאיה בוסקילה הצטרפה למערכה - והעלתה סטורי שבו היא עוקצת את ליאל אלי. "זאת אני אחרי שלושה ימים במיטה עם וירוס של החיים. אבל זה עדיף על וירוס קנאה ולשון הרע, לא?", כתבה מאיה נגד ליאל. 

ליאל לא נשארה אדישה, שיתפה את הסטורי של מאיה - וכתבה: "מאיה, את רוכבת לנו על השייד או שאני מדמיינת? זוכרים שתימן פתאום משגרים עלינו טיל, ואמרנו מה אתם קשורים? אז אותו הדבר".

אז אם נדמה לכם שזה נגמר שם - פחות. בוסקילה העלתה סרטון תגובה לדבריה של ליאל - ואמרה: "נסרין חברה מאוד טובה שלי, ואני מכירה את נסרין ואת רום עוד לפני שהם התחתנו, ואמרתי שלא מגניב לפרסם הכל. לא מגניב לך - אל תסתכלי. ואז מסתבר שזה איזו מישהי שהיא בלוגרית, הליאל הזאת, ועכשיו יש לה צבא של בנות, נערות כאלה, שכותבות לי, 'פתטית', 'מה את מתערבת?', 'מה את קשורה?'.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

"אז אני קשורה הרבה יותר מליאל שהכניסה את עצמה והיא לא קשורה לכלום. אבל לפחות עכשיו אני יודעת מי את. אין לי שום דבר נגדך, מאמי - ובאמת-באמת שלא התכוונתי לפגוע, כמו שאת לא התכוונת לפגוע בנסרין. פשוט אמרתי את דעתי, את יודעת, כי אם כבר פרסמת אז מותר לי להביע דעה, נכון?".