עונת הקיץ לגמרי בשיאה, ואיתה גם החופש הגדול מגיע בצעדי ענק. כמו רבים מאזרחי ישראל, גם גל רובין ובן זוגה בחודשים האחרונים, מחמוד (מודי) צפורי, החליטו לעלות שלב ביחסים ויצאו לחופשה נוספת בחו"ל - אלא שהפעם זו ממש לא נסיעה זוגית, אלא לגמרי משפחתית, עם כל תשעת ילדיהם, שישה של גל ועוד שלושה של מודי.

רובין, צפורי והילדים עלו על טיסה ליעד הקיצי האהוב ביותר על הישראלים - האי רודוס שביוון. עבור ילדיה של רובין מדובר בטיסה הראשונה שלהם לחו"ל, ואנחנו בטוחים שההתרגשות בשיאה. 

גל רובין ומחמוד צפורי בחופשה משפחתית עם הילדים (צילום: פרטי)
גל רובין ומחמוד צפורי בנתב"ג עם תשעת ילדיהם | צילום: פרטי
גל רובין ומחמוד צפורי בחופשה משפחתית עם הילדים (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

גל רובין ומחמוד צפורי (צילום: פרטי)
בהצלחה עם תשעה ילדים. גל רובין ומודי צפורי בנתב"ג | צילום: פרטי

כזכור, רק לפני חודש בדיוק גל ומודי נפשו סוליקו בחופשה רומנטית בוורנה שבבולגריה, ולפי תמונות שהגיעו בזמנו למערכת שלנו, הם נראו הכי מאוהבים שיש, וכל זאת למרות כל הביקורות ותגובות הנאצה ששניהם מקבלים בלי הפסקה ברשתות על מערכת היחסים השנויה במחלוקת שלהם.

בריאיון ל-mako סלבס מחודש שעבר, שיתפה רובין על הרגע שבו הילדים שלה ושל מודי נפגשו לראשונה: "ברגע שזה יצא והתחיל להתלהט ברמות, אנחנו יזמנו מפגש איתם, שלא תוכנן, כדי שיכירו אותו [את מודי], היה מאוד קשה. היה קטע שהילד שלי התקשר אלי בוכה שהוא חווה אלימות מילולית בבית הספר, וכאב לי בשבילו כי הוא לא צריך להיות ההגנה של מודי. הוא התקשר אלי ואמרתי לו, 'אני יודעת מה נעשה, מודי עכשיו יתקשר אליך, הוא חווה את זה בעצמו', הרי הוא חווה כל החיים שלו 'ערבי מסריח'. אז מודי התקשר לבן שלי והוא ניתק לו בפנים. הוא התקשר אליי מיד ואמר לי, 'אני לא רוצה להגיד לו מה שאמרו עליו בבית הספר, אני אוהב אותו, אני לא רוצה לפגוע בו'. ואז הבנתי שעשיתי משהו טוב, הוא ראה מי זה מודי, וקודם כל לראות את הבן אדם, מה אכפת לי מה עובר לו בדם".