הדוגמנית קארין עליה בילתה בתקופה האחרונה במקסיקו ומיאמי והעלתה לא מעט תמונות מהחופשה האקזוטיות והפוטוגנית כשהיא חוגגת את החיים. אבל לחלק מהעוקבים זה בא פחות בטוב, והדוגמנית החלה לקבל הודעות פוגעניות שמתייחסות למשקל שלה בתמונות ששיתפה - והיא כמובן מיהרה להגיב ולהעמיד את העוקבים במקומם.

"פה היא שמנה", "תראי איך השמינה זו, כאילו היא לא רואה", "היית יותר רזה, מה קרה? אוכלים טוב במקסיקו אה?", הן חלק מההודעות שקיבלה הדוגמנית ובחרה לשתף באינסטגרם שלה. מיד אחרי שהעלתה את התגובות הקשות, עליה הגיבה בחריפות לכל אותם אנשים שהעיזו להיכנס לה לצלחת. 

קארין עליה מגיבה להודעות שהשמינה (צילום: instagram)
צילום: instagram

"קבלתי הודעה גם שבוע שעבר וגם אתמול על זה שהשמנתי, תכלס? כן השמנתי. הייתי בחופשה, ביום הולדת, היו לי חודשיים מדהימים", פתחה עליה את דבריה והמשיכה, "לי זה לא מפריע, אני לא רואה שום סיבה שבחורה או אישה תגיב לי על זה שהשמנתי". 

"אני מנסה להבין מאיפה הרוע הזה. מחזירים אותי עכשיו שש שנים אחורה", המשיכה, ושיתפה על ההתמודדות שלה עם המשקל באותה תקופה, "כשהייתי מלכת יופי והייתי נערה, זה היה שובר אותי לחתיכות. היו לי הפרעות אכילה, זה לא היה משהו שעובר לידי ככה. גם היום מאוד קשה לי, ההודעה הזאת הכניסה לי חץ ללב. אבל זה לא כמו פעם, כי לקבל הודעה עם כל כך הרבה ביקורת לילדה שיש הפרעות אכילה? איך אישה יכולה לעשות את זה לאישה? דרך אגב, אני עניתי, כי אני לא רוצה שהיא תעמיד מישהי אחרת בסיטואציה הזאת שיכול להיות שהיא לא בנויה לקבל את זה". 

View this post on Instagram

A post shared by Karin Alia (@karinalia)

"המקום הזה של להילחם על משקל, אם אני רזה או שמנה יותר - אני יפה פחות או יותר, תודה לאל השארתי בצד ועברתי את זה. היום כשגדלתי והפכתי להיות אישה, הבנתי עד כמה זה לא חשוב ולא באמת קריטריון להיות יפה או לא. בתקופה אחרת הייתי נופלת, אבל היום, זאת המתנה הכי טובה שקבלתי - לאהוב ולקבל את עצמי ולא להיות תלויה בדעה של אחרים".