תפתחו יומנים: משתתפי הריאליטי "אהבה חדשה" נויה אריאלי בת ה-28 ודור טאוב בן ה-31 התארסו לפני כחודשיים, אחרי זוגיות של שנה וחצי. בעוד כארבעה חודשים הם ישבעו אמונים זה לזו מתחת לחופה, וכעת יש לנו את כל הפרטים על האירוע המרגש - שצפוי להיות נוצץ ומושקע. 

החתונה תתקיים ב-23 בספטמבר באולמי "טרמינל" שבפתח תקווה, ולזוג 400 מוזמנים. על עמדת המוזיקה יהיה אמון הדי ג'יי עדי דור, וכמובן שהולך להיות גם קונספט למסיבה והוא מקורי ומטריף: וינטג' יוקרתי. מחכים בקוצר רוח לראות מה זה בדיוק אומר.

פרטים על החתונה של נויה אריאלי ודור טאוב (צילום: instagram)
צילום: instagram

אם תהיתם לגבי השמלות שתחליף הכלה לאורך הערב, אז תשמחו לשמוע שנזכה לראות אותה בשלושה לוקים שונים. בסטורי שהעלתה אמש (ראשון) נתנה הצצה לסקיצה ושיתפה: "הדרמתי הרחק הרחק לאשקלון, לנוי אליהו שמגיל 20 מלבישה אותי בשמלות ערב נדירות - ועכשיו היא עושה לי סקיצות לכלה".

פרטים על החתונה של נויה אריאלי ודור טאוב (צילום: instagram)
צילום: instagram

כזכור, השניים הכירו בתוכנית הריאליטי "אהבה חדשה" שם שודכו אחד לשנייה, החליטו להיפרד, ובסוף התוכנית הבינו שהם בכל זאת רוצים להיות יחד. השניים לקחו את הזוגיות שלהם גם לאינסטגרם והם יוצרים יחד סרטונים שחושפים קצת מחיי הזוגיות שלהם. נאחל לזוג עוד שנים ארוכות של אהבה, ונתראה בחתונה.