הרגע שבו שניר שלו אמר על מור רדמי ש"היא לא נראית מספיק טוב" הצליח להסעיר את כל צופי "חתונמי" - ומאותה השנייה הם הפכו לאחד הזוגות המדוברים ביותר בעונה האחרונה. כמעט שנה אחרי, כשהם כבר לגמרי עברו את הסאגה, מתברר שבאותו יום שכל המדינה שמעה את דעתו של החתן על הכלה שפגש, קרה דבר ענק בחייה של רדמי - היא פגשה את מי שלימים הפך לארוס שלה. 

רק לפני חודש וחצי חשפנו לראשונה את בן הזוג של רדמי, דיוויד, שגם הציע לה נישואים ממש לפני שבוע. בפודקאסט "דייט עם לי סובר", רדמי חזרה לדייט הראשון שלה ושל דיוויד וחשפה את הדבר המטלטל שקרה לה ממש רגע לפני הפגישה: "הדייט הראשון שלנו היה בין השידור של הפרק הראשון לשני. הלכתי ברגל לביתו של דיוויד לדייט, והתקשרו אליי מההפקה להגיד לי מה הולך להיות בפרומו של הפרק הקרוב. אמרו לי, 'תקשיבי מור, בפרומו הקרוב הולכים להגיד עלייך שאת לא נראית מספיק טוב'. וכולי עצבים, הלכתי לדייט הראשון עם בחור שאין לי מושג איך הוא נראה. אם יש אווירה לבוא אליה לדייט ראשון זה ככה, שאומרים לך שאת מכוערת. כיף". 

מור רדמי ובן הזוג החדש (צילום: ניר פקין)
צילום: ניר פקין

עוד המשיכה מור: "אני מגיעה, דופקת בדלת, הוא פותח לי, וישר שאלתי אותו באנגלית - 'אפשר מים?'. ואז הוא מסתכל עליי ואומר לי - 'יש לי משהו חזק יותר אם את רוצה'. ואז ישבנו יחד בגינה שלו, כי היה לי אסור להיראות בציבור בגלל התוכנית, והתלהבתי מהעציצים שלו, היה כיף. הבנתי שיש לי עסק עם מישהו רציני. סיפרתי לו גם מה אמרו עליי בפרק. יום אחרי הדייט חיכה לי עציץ ענק מחוץ לדלת עם פתק שהוא כתב: 'את לא רק מספיק יפה - את הרבה יותר מזה'".

View this post on Instagram

A post shared by Lee Sover - לי סובר (@leesover)

"כשדיוויד הגיע לחיי אמרתי - מה זה הדבר הזה? בחיים שלי לא פגשתי דבר כזה, ז'אנר אחר מכל מה שהכרתי לפני זה", הוסיפה מור. "יכול להיות שזה בגלל שהוא לא נולד בארץ, ועדיין - היה לי קשה, לא הייתי 'אול אין', הייתי צעד קדימה צעד אחורה, לא הרגשתי את ה-'כשזה זה - זה זה', לא היו זיקוקים ופרפרים. אלה דברים שפתחתי איתו. הוא נמוך ורזה ממני - אם אני עומדת לפניו - את לא רואה אותו, זה היה לי קשה. עבדתי על עצמי חודשים, אמרתי - אני רוצה לרצות את הדבר הזה, הוא שלי. יש פה משהו טוב שאני לא רוצה לוותר עליו".

כזכור, מור התייחסה בעבר לתגובות מרושעות מעוקבים אחרי חשיפת בן זוגה, ואמרה בשיחה עם mako סלבס: "לכל החברים שיוצאים להגנתי - אתם משהו, תודה! אבל תחסכו אנרגיות על מי שלא שווה אותן. זה עושה קמטים מיותרים. למגיבים השליליים אני אאחל בריאות ואהבה".