לפני שבוע בדיוק עמדה אושיית הרשת ליאל אלי תחת חופה ונשבעה אמונים לבן זוגה שי עמר, בעלה. אלא שסביב האירוע המרגש של השניים, היה עוד נושא שלא הפסיק להעסיק את כולם - שמועות על ביף בין ליאל לחברתה הטובה קייסי זפטה - וכעת הכלה הטרייה החליטה להגיב לכל העוקבים שלא מפסיקים לתהות באשר לעניין - ולשים את הדברים על השולחן.

"קשה לשים לב שלא היה פה ריחוק", כתבה היום (שלישי) ליאר בפוסט שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה. "חושבת שיש הרבה דברים לא פתורים בינינו ומטען שיושב. קודם אנחנו נשב לסדר את הדברים כי חייב וצריך. אם יהיה משהו לעדכן אעדכן, נשבעת", כתבה.

הסטורי של ליאל אלי (צילום: אינסטגרם)
הסטורי של ליאל אלי | צילום: אינסטגרם

את הדברים סיימה אושיית הרשת עם קצת פרופורציות והוסיפה כי "הכל זניח ביחס למצב ובאמת שהכל בסדר. כל אחת עשויה מחומר אנושי טוב ולאן שלא נלך יהיה בסדר".

השמועות על קרע בין השתיים לא הגיעו סתם כך, והתחילו כבר לפני ערב החתונה - תוך שקייסי נעדרת ממספר אירועים חשובים לא פחות. זה התחיל במסיבת הרווקות של ליאל, אליה זפטה לא הגיעה בטענה שהיא לא מרגישה טוב, והמשיך לטקס החינה שגם ממנו נעדרה - אך באותו זמן העלתה סטורי עם חברים. לא מעט עוקבים תהו על קנקנה של זפטה ואם תגיע למאורע, וגם כשלבסוף נכחה ברגע הגדול של חברתה הטובה - השמועות לא פסקו והיה ברור שאין עשן בלי אש, ובמקרה הזה מדורה.

כזכור, רק לפני חודשיים התחתנה טליה עובדיה, הצלע השלישית בחבורה, כשקייסי וליאל היו המלוות שלצידה. לעומת זאת, את אלי ליוותה עובדיה, וחסרונה של זפטה רק הלהיט את השמועות. טרם ברור מה גרם להן להתרחק כך - אבל אין ספק שנמשיך לעקוב ולעדכן.