נראה שהשף חיים כהן לקח על עצמו את משימת שומר הסף בעונה הנוכחית של "מאסטר שף", כי שוב הוא מגיב לגולשים שמבקרים בחריפות - הפעם לא מתמודד, אלא את הקולגה ישראל אהרוני. בעמוד האינסטגרם של ערוץ קשת, עלה חלק מהפרק האחרון של התוכנית, בו רותי ברודו שואלת בהומור: "מותר לי לדבר בפה מלא?", בעוד שאהרוני משיב לה: "לא. את לא מדברת עם אוכל בפה".

למרות שבתוכנית עצמה היה נראה שהקטע בין השניים הומוריסטי, היו בתגובות מי שלקחו את ההתנהגות של השף אהרוני מאוד ברצינות. "לא אוהבת אותו. מאוד מתנשא, משתלט על כל הביקורות, נכנס באייל כל הזמן, ממש לא נעים", השיבה אחת הגולשות לסרטון.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎קשת12‎‏ (@‏‎keshet12‎‏)‎‏

ההפתעה הגיעה דווקא כשכהן, השיב לאותה גולשת מהעמוד הפרטי שלו ויצא להגנתו של הקולגה: "אהרוני בעל ידע רב. יהיו כאלה שיפרשו את זה כהתנשאות, אבל אני מציע להקשיב למה שהוא אומר ולהשכיל". כהן לא עצר שם והשיב לעוד כמה גולשים שביקרו את אהרוני בחריפות.

אחת נוספת כתבה: "זה היה גס רוח בצורה בלתי רגילה מצידו. מקטין ומתנשא, מתביישת בשבילו", וכהן השיב לה: "זאת דרך אחת לחשוב. דרך שנייה זה שאם הייתה מדברת בפה מלא, זה יוצא לא ברור ואפילו גס על המסך. אז הייתם אומרים שהיא לא מכבדת ואיך היא אוכלת בחוסר נימוס. אנחנו שם חבורה שמאוד מעריכה אחד את השני , צוחקים יחד ולא תאמינו, שומרים אחד על השני תוך כדי פירגון".

זה לא עצר שם כי גולשת נוספת ביקרה את אהרוני דווקא על צורת הלבוש שלו: "אהרוני נראה כמו ליצן מגוחך עם הלבוש הצבעוני הזה. לא מובן מה הוא רוצה לשדר עם ביגוד שלא מתאים לו". על זה כהן הגיב: "כנראה שלא רוצה לשדר כלום. חוץ מאשר להתלבש איך שבא לו גם אם זה לא מוצא חן בעיניי אחרים".