בסופ"ש האחרון מעיין אדם הביאה לעולם את בתה השנייה, אחות קטנה לתבור, שקיבלה את השם המרגש - קדם, על שם המפל הכי גבוה בישראל. לא עברו כמה ימים מאז הלידה, וכבר אשת הטלוויזיה ויוצרת התוכן חטפה אש מעוקבת שבחרה לבקר את ההורות שלה. 

אדם העלתה סטורי לאינסטגרם בו קדם הקטנה לבשה בגדי ניו בורן ארוכים וחמימים ביציאה מבית החולים. אחת העוקבת שלחה בטעות לאדם עצמה תגובה על אותה תמונה וכתבה: "תראי מה היא הלבישה לה בחום הזה". המגישה לא נשארה אדישה לתגובה שנראתה לה כעוקצנית, העלתה אותה לסטורי והשיבה: "מילא סתם היית רכלנית שנתפסת על חם, יצאת גם בורה". 

מעיין אדם מגיבה לביקורות על ההורות (צילום: instagram)
צילום: instagram

אחרי העקיצה, אדם המשיכה להסביר: "תינוק בן יומו צריך להלביש בשתי שכבות ארוכות גם בעונה הזו, בטח כשהיא כל היום במזגנים. תפסיקו לבקר אימהות אחרות על כל דבר, תתרכזו בלגדל את הילדים שלכם". 

אבל הסיפור ממש לא נגמר כאן, וקיבל תפנית מפתיעה בהמשך. הבת של אותה עוקבת שלחה הודעה לאדם, והסבירה לה את כל הסיטואציה: "היי, זאת במקרה אמא שלי והיא התכוונה לשלוח אליי כי אני צריכה ללדת כל רגע ואמרתי לה שמוגזם לשים לתינוק ארוך בחום הזה - אז היא רצתה להוכיח לי. לפעמים מה שחושבים שמבינים זה לא מה שמבינים באמת". 

מעיין אדם מגיבה לביקורות על ההורות (צילום: instagram)
צילום: instagram

אדם הבהירה את המקרה שהסתיים בצורה נעימה: "הייתה לי אחלה שיחה עם הבחורה הזאת עכשיו, נכון שבדרך כלל מעבירים ביקורות אבל שיעור לי ולכולנו - לא לקפוץ ישר כי לפעמים אנחנו לא מבינים את הסיטואציה בדיוק. אז סיימנו בשלום ואהבה". אנחנו תמיד בעד לסיים ככה כל עימות ברשת ונאחל לעוקבת לידה קלה ובידיים מלאות. 

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam)

את חשיפה השם של קדם מעיין עשתה בפוסט מרגש בו הסבירה מדוע בחרו לה את שמה המיוחדמעיין ציטטה את השיר "הלוואי" של בועז שרעבי ולאחר מכן כתבה: "קדם, קראנו לך על שמו של המפל הכי גבוה בישראל", הוסיפה מעיין. "לנצח הדבר הכי יפה ועוצמתי בטבע. יום אחד נספר לך מה קדם להגעתך - וכמה אפשרת לנו להסתכל קדימה. תודה שבאת לעולם הזה, עשית אותו טוב יותר. אוהבים אותך המשפחה שכאן - וזו שלמעלה".