הזמרת הים-תיכונית וזוכת הריאליטי "The Four" שרית אביטן, ובעלה איש העסקים רועי ונונו - נפרדו בתום שנתיים שבהן היו נשואים. אביטן שיתפה את החדשות אמש (רביעי) בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה, שבו ענתה לשאלת העוקבים שלה אם התגרשה. "שאלה שחזרה על עצמה המון פעמים ואני לא מתכוונת להתעלם או לדלג", כתבה אביטן.

"אתם חלק בלתי נפרד מחיי מעל עשור ואסכם את זה כך: החלטנו להפריד כוחות בצורה הדדית, לפעמים יש דברים שלא מסתדרים גם כשממש רוצים, ועכשיו אני עם הפנים קדימה", הוסיפה הכוכבת.

הסטורי של שרית אביטן על הגירושים (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי של אביטן על הגירושים | צילום: מתוך אינסטגרם

אחרי שהתארסו במסגרת חגיגות יום ההולדת של ונונו, שכמו תמיד לא ביישו ברמת ההפקה, בני הזוג לשעבר התחתנו בחתונה מפוארת שהושקעו בה מיליונים באפריל 2022, בבית המלון הנחשב דיוויד אינטרקונטיננטל בת"א, בחתונה עמוסה וסופר-יוקרתית. בהצעה עצמה הופיעה לא אחרת משרית חדד במופע מצומצם בביתו של ונונו, שהחגיגה שימשה לו כיסוי להצעת הנישואים, אולם כעת כאמור נראה שמערכת היחסים לא שרדה.

הטבעת הנוצצת שקיבלה אביטן לאירוסים, רק נזכיר, הייתה של ארבעה קראט ובשווי של רבע מיליון שקלים. ונונו, הוא המנכ"ל והבעלים של רשת ג'מבו סטוק, שנקלעה לתסבוכת בשנה שעברה, שככל הידוע טרם הגיעה לסיומה.

שרית אביטן (צילום: מתוך אינסטגרם)
עם הפנים קדימה. אביטן | צילום: מתוך אינסטגרם

פנינו לשרית אביטן לתגובה - וזו תובא כשתתקבל.