איה כורם לא הצליחה להישאר אדישה לתגובה של אחד מהעוקבים שלה ברשתות החברתיות, שהחליט לבקר אותה על איך שהיא נראית. הזמרת העלתה השבוע לרשתות סרטון שבו היא מודיעה לאותו עוקב בדיוק מה היא חושבת, בתיעוד שהתגובות אליו לא איחרו לבוא, לצד מאות אלפי צפיות שגרר.

העוקב, מוטי שמו, כתב לכורם: "אללי איה, געוואלד. הלק שלך ביד כל כך מקולף!! גם אם זה לא מקרי ויש בזה Say בסגנון 'את הכי יפה כשנוח לך', זה לא קול".  בשיחה עם mako סלבס היום (חמישי), אומרת לנו כורם: "זו לא תגובה יוצאת דופן הרי, אבל משהו בה ממש הוציא אותי מהכלים. מסכן מוטי, נפלתי עליו בכל הכוח".

כאמור, השבוע החליטה הזמרת להגיב ובהחלטה של רגע, פתחה את המצלמה. תוך שהתאפרה היא פנתה למוטי ופצחה במניפסט: "הכי יפה כשנוח לך, הצחקת אותי מוטי. הפעם האחרונה שהיה לי נוח הייתה בכיתה ה', כשהייתי בבריכה עם בני הדודים שלי, ולדוד שלי היה נורא חשוב להגיד לאמא שלי בצרחות שנורא גדל לי התחת. זה היה בשנות ה-90. קייט מוס הייתה הדוגמנית הכי מפורסמת בעולם, והדבר הכי גרוע שיכולת להיות זה אישה שמנה", כתבה.

@ayakorem

קוד קופון להסרת עפעפיים וחיטוב ריסים עכשיו אצלי בביו

♬ צליל מקורי - Aya Korem

"בתוכנית הכי מצליחה בטלוויזיה הייתה תחרות קליעת כדורי שוקולד לפה שלה", הוסיפה, כשברקע תמונה של אותה תוכנית. "עד כיתה ט' אני לבשתי אך ורק טישרטים של אבא שלי, אקסטרה-אקטסרה לארג' שגזרתי להם את הצווארון". עוד הוסיפה הזמרת כי "היום אני בת 44, מה שאומר שאני מתייצבת במספרה כל שלושה שבועות. בפעם האחרונה שעשיתי הפסקה מצביעה שוטפת של השיער הנהג שלי בהופעות שאל אם אני לא רוצה להיות סקסית ונדב אבוקסיס הגיב לי 'חייבת צבע דחוף'.

"אני לא רוצה לעשות הזרקות, אז פעם בשישה שבועות אני הולכת לקוסמטיקאית שמחשמלת לי את הפרצוף, זה אמור להעיר את הקולגן, אני והקולגן שלי לא ישנו לילה רצוף כבר שלוש שנים וכשמחשמלים את הפנים, מוטי, זה כואב, אבל אין אף אחת בתעשייה שלי עם לחיים נפולות ואני לא יכולה להיות הראשונה. אתה יודע מה זה מחטב מוטי? אתה עשית הסרת שיער בלייזר מהמפשעות? אתה הלכת פעם על עקבים? אתה לבשת פעם חזייה עם ברזלים כדי להרים את הציצים שלך לגובה המקובל חברתית של ציצים? אני כן ואם אני אפסיק, גברים כמוך יכתבו לי בתגובות שאני נראית מוזנחת וזקנה".

איה כורם (צילום: סלי בן אריה)
איה כורם | צילום: סלי בן אריה

בשיחה עם mako סלבס, אומרת הזמרת, שלאחרונה תופסת תאוצה ברשתות גם כיוצרת תוכן שנונה: "וואו, לדעתי מוטי לא ראה עדיין. הוא הגיב לי כבר לפני שבוע ונורא התרגזתי מהתגובה אפילו בלי להבין עד הסוף למה". אלא שמוטי אולי לא הגיב, אבל רבים מהעוקבים של כורם כאמור לא נשארו אדישים. "זה טקסט ללמוד לבגרות", המונולוג הזה צריך להיות בפריים טיים", "הסרטון הזה הוא התנ"ך החדש שלי" ואיך לא – "יאללה לך הביתה מוטי", היו רק חלק משלל התגובות לתיעוד.

"הסרטון הזה יוצא דופן במובן ש-99.99 אחוז מהתגובות הן תגובות חיוביות מנשים, וגם גברים. אני אפילו לא יודעת מה מיוחד בו בעצמי", אומרת כורם בשיחה עם mako סלבס. "כנראה הרבה נשים מזדהות עם התחושה. המסר הוא פשוט להזכיר שזו בחירה. והיא לא מובנת מאליה ואנחנו צריכות לזכור ולבחור מה שעושה לנו טוב, כי אין לזה סוף", היא מוסיפה.