עדן בן זקן חושפת היום (שני) כי היא ואב שני ילדיה, שוקי ביטון, חוו רגעים לא פשוטים כלל מתחילת השבוע. בנם הבכור מישל בן ה-4, כפי שסיפרה הזמרת בפוסט שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה, עבר ניתוח בקע. "ניתוח שנחשב קל יחסית, ברוך השם, אבל יש משהו בילדים שהופך אותך לחסר אונים ונותן לך הרגשה שאף פעם לא הרגשתי, שאין איך לעזור, במיוחד בהרדמה המלאה", כתבה עדן, ששיתפה מספר תמונות מבית החולים, כשבאחת מהן היא נראית יושבת על הרצפה בדאגה.

"את החיים האישים שלי אני בדרך כלל אוהבת לשמור לעצמי ולמשפחה שלי, אבל הפעם רציתי לשתף מה שעברתי ביומיים האחרונים. הבן שלי מישל אהוב שלי עבר ניתוח בקע", כתבה בתחילת הפוסט. 

View this post on Instagram

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken)

"רגעים לא קלים של לחכות לתשובה שנגמר הניתוח ועבר בהצלחה, וברגעים האלה ראיתי את כל ההורים בבית חולים, חשבתי על כל ההורים שעוברים ניתוח יותר קשה לילדים, או ניתוחים שיותר קשה לפתור, ולא הפסקתי לבכות, כי ילדים זה הכל בחיים שלנו".

עוד הוסיפה בן זקן כי "למענם אנחנו חיים - אז אני רוצה לחזק אתכם הורים יקרים, שהכל יעבור בשלום ותהיו חזקים ואם יש לי אופציה לעזור לכם לשמח את הילדים, אני תמיד פה. מאחלת לכולם בריאות, הכי חשוב מהכל".