שבועיים לאחר שאסי עזר ובן זוגו אלברט אסקולה חשפו את השם של בנם השני, שהגיע לעולם בחודש שעבר בהליך פונדקאות ברינו שבנוודה, ארה"ב, כעת הגיעה העת, והשניים גם חושפים תמונה ראשונה של הבייבי הקטן, אריאל. עזר העלה הלילה (בין שני לשלישי) לחשבון האינסטגרם שלו מספר סטוריז מרגשים מהמסע הארוך שעברה המשפחה בדרכה לישראל, ביניהם נראה אריאל בעריסה. "אחרי לילה ראשון בבית", כתב עזר אחרי טיסה של 13 שעות מארה"ב, שם שהו בחודש האחרון.

עזר שיתף על התנאים בטיסה הארוכה עם פעוט, ואף העניק טיפ חשוב: "אריאל קיבל מלון חמישה כוכבים בטיסה. כמה שזה עזר לנו. הוא ישן 90 אחוז מהזמן. איך משיגים כזה? חשוב להזמין מראש את המושב בשורה הראשונה כדי לקבל את המקום לעריסה, אחרת התינוק יישן לכם כל הטיסה על הידיים", כתב האב הנרגש.

את ההודעה המרגשת על לידת בנם השני שיתף עזר לפני כחודש בחשבון האינסטגרם שלו, כשכתב "ברוך הבא לעולם ילד, בחרת לעצמך חתיכת לילה להיוולד בו. מבטיחים לשמור עליך מכל משמר, מעכשיו ולתמיד". רגע אחרי אירוע הברית שיתף עזר בשם הנבחר לבנם.

גם בתם הבכורה של הזוג, אלכס, הגיעה לעולם במרץ 2022 בהליך פונדקאות. כזכור, אסי ואלברט נישאו בשנת 2016 בחתונה אקסלוסיבית בברצלונה אחרי שנתיים וחצי של זוגיות. ברוכה הבאה לישראל, אריאל.

מרגש: אסי ואלברט חושפים לראשונה את בנם הקטן (צילום: מתוך אינסטגרם)
חזרו לארץ עם הקטן | צילום: מתוך אינסטגרם
מרגש: אסי ואלברט חושפים לראשונה את בנם הקטן (צילום: מתוך אינסטגרם)
זכה לשירות VIP. אריאל הקטן | צילום: מתוך אינסטגרם
מרגש: אסי ואלברט חושפים לראשונה את בנם הקטן (צילום: מתוך אינסטגרם)
אבא אלברט עם אלכס ואריאל | צילום: מתוך אינסטגרם