זה כבר למעלה משנתיים שבן אל תבורי מתחזק זוגיות עם דניאל לוי, הסטייליסטית הישראלית של לא אחרת מקים קרדשיאן. במהלך מערכת היחסים של השניים, שחיים על קו תל אביב-לוס אנג'לס, הם חוו לא מעט עליות ומורדות, ונראה שעכשיו הקשר שוב עלה על שרטון. 

לפי מקורבים לזוג, בין תבורי ולוי היה פיצוץ גדול - מה שהוביל את דני לארוז מזוודה, לעזוב בחמש בבוקר את ביתם המשותף בתל אביב ולנסוע היישר לנתב"ג, שם קנתה כרטיס טיסה מהרגע להרגע בחזרה לארה"ב בסך של עשרת אלפים שקלים. בינתיים, השניים כבר הספיקו למחוק את התמונות המשותפות והרומנטיות שלהם מהרשתות החברתיות.

בן אל תבורי והחברה החדשה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
בן אל ודני | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram
 

בן אל תבורי והחברה החדשה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

כזכור, בן אל ודני הכריזו על הזוגיות שלהם לראשונה באפריל 2022, אולם כעבור שנה חוו משבר ראשון בזוגיות ונפרדו. ביולי של אותה השנה נתנו לקשר צ'אנס נוסף, כשהודיעו על קאמבק בתמונה של דני אוחזת בשני הכלבים שלהם, אותה בן אל שיתף אצלו באינסטגרם וכתב: "המשפחה שלנו". 

בן אל תבורי במסיבת כריסמס אצל הקרדשיאנס (צילום: מתוך אינסטגרם)
עם דסקית החטופים. בן אל ודני במסיבת הקריסמס השנתית של הקרדשיאנס, דצמבר 2023 | צילום: מתוך אינסטגרם

מאז השניים הציגו מערכת יחסים יציבה, גם כשבן אל עבר לארצות הברית לטובת קידום הקריירה הבינלאומית שלו. בדצמבר האחרון הם גם הגיעו למסיבת הקריסמס השנתית של הקרדשיאנס, כשהם עונדים את דסקית החטופים יחד. מאוחר יותר בן אל חזר לארץ, ואיתו גם דני, שעובדת על קו ישראל-קליפורניה, לאור עבודתה כסטייליסטית הבכירה של קים.