אלין כהן הגיעה לאירוע השקה נוצץ של מותג האופנה revolve שנערך הלילה (בין חמישי לשישי) בפאלם ספרינגס שבקליפורניה, כשגרירת המותג בארץ. עוד לפני הגעתה לאירוע, כהן שיתפה עם מאות אלפי עוקביה שהיא הולכת לפגוש באירוע את לא אחרת מדוגמנית העל וכוכבת ״הקרדשיאנס״, קנדל ג׳נר, שעובדת גם כן עם מותג האופנה.

אלא שציפיות לחוד ומציאות לחוד - כשאלין הגיעה לאירוע היא מהר מאוד תיעדה את ג׳נר על השטיח האדום בהתרגשות - וכתבה: ״תראו מי הגיעה״, והוסיפה אימוג׳י של לב.

ואז הגיעה התפנית בעלילה: כהן הגיעה עד לג׳נר, הוציאה את הטלפון שלה כדי לעשות איתה סטורי חמוד - אבל איך נגיד? קנדל קצת פחות התחברה לקונספט. ״שלום״, אמרה אלין באנגלית לקנדל - שהחליטה להגיב בחיוך זעיר ואדיש ועד מהרה פשוט נעלמה מהפריים והותירה את אלין מיובשת. ״זה מה שהצלחתי להוציא״, כתבה אלין נוכח המפגש המביך והקצרצר עם קנדל.

בהמשך פרסמה אלין סטורי שלה עם חברותיה רגע אחרי שעיכלה את מה שקרה - וליכלכה על קנדל: ״תקשיבו רגע, יש לנו משהו להגיד. היופי של קנדל ג׳נר הוא עשר מתוך עשר. הנחמדות? מינוס עשר״.

אלין לוי וקנדל ג'נר (צילום: מתוך: חשבון האינסטגרם של אלין כהן)
צילום: מתוך: חשבון האינסטגרם של אלין כהן

כהן לא הסתפקה בעקיצה הזו, ופרסמה שוב את סרטון הייבוש עם קנדל - וכתבה: ״חיה בסרט״. מה שכן, אלין לא נתנה לזה באמת להשפיע על המשך הערב שלה (לפחות לא למראית עין), ובסוף האיוונט פרסמה בסטורי שלה: ״העליתי תמונה שלי לפיד, אני רוצה לראות אהבה בתגובות אחרי הסייד-אייז שקנדל דפקה לי״.