נטע אלחמיסטר כבר מתורגלת בהעלאת תמונות שלה מדגמנת בגדי ים לחשבון האינסטגרם - וכך עשתה גם הפעם, כשהעלתה אתמול (שני) פוסט שכולל מספר צילומים לקולקציית הקיץ של המותג שבבעלותה, "בננהוט". אלא שהפעם התמונות ששיתפה הדוגמנית - ובעיקר הלוקיישן שנבחר לקמפיין, דוכן פירות וירקות בטולום שבמקסיקו, חטפו לא מעט תגובות עוקצות מהעוקבים שלה - שלא חסכו את דעתם בנידון.

"נגמרו הלוקיישנים? למה את נמרחת על בטטה?", נכתב באחת התגובות לתיעוד - שכולל את אלחמיסטר בבגד ים כשברקע תפוחי אדמה, מספר כרובים לבנים, אננסים, תפוזים - ולימונים ירוקים. "גם אני ככה יוצאת לירקן, לפעמים שמה עליונית" נכתב בנוסף, לצד "התמונות ממש מוזרות, מה הקשר התנוחות האלה" ו"חולת פרסום, המיקום מביך" - אלא שזה ממש לא הסוף.

View this post on Instagram

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)

"גברת למה שתתפשטי בדוכן פירות", "מסכן הירקן, לא יתאושש עד החורף" ו"אמאל'ה, נשרפו לי העיניים, איזו פצצה - אבל מה הקשר ירקן לבגד ים?", נכתב בנוסף בתגובות לתמונות, שבהן נראית הדוגמנית במבט רציני. 

זאת כמובן לא הפעם הראשונה שתמונה של אלחמיסטר בבגד ים מצליחה להסעיר את 1.7 מיליון העוקבים שלה. בעבר תמונה דומה שהעלתה גררה גם היא תגובות לא נעימות שהתייחסו לשערות גופה. "איכס, יש לך שערות, זה נראה כמו פרווה של פומרניאן", כתבו לה באחת התגובות אז.