האחיות לי ואן אברהמי סומנו מהרגע הראשון כאחד הזוגות המבטיחים ב"המירוץ למיליון". הן חזקות, נחושות וגם המראה החיצוני עוזר להן לא פעם, כמו בנחיתה בספרד, כשאיבדו את כספן ומיד הצליחו לגייס את הסכום מישראלים שפגשו במקרה ברחוב.

על אף שאפשר להתבלבל ולחשוב שהן תאומות, יש ביניהן הפרש של שנתיים. ללי, הגדולה מביניהן, יש מסתבר אח תאום בשם שי. כשמביטים עליהם אחד ליד השנייה, זה לגמרי ברור שהיופי עובר במשפחה.

לי אברהמי והתאום שי (צילום: צילום ביתי)
לי אברהמי והאח התאום, שי | צילום: צילום ביתי

לי אברהמי והתאום שי (צילום: צילום ביתי)
מתוקים. האחים התאומים לי ושי אברהמי | צילום: צילום ביתי

בעבר סיפרו לי ואן כי הן מגיעות ממשפחה מרובת ילדים: 12 אחים ואחיות בסך הכל, משלוש אמהות ושני אבות. לאן ולי חמישה אחים ביולוגיים, בהם התאום שי, שר, בן, דייב וריי. בפרק הקודם, במשימת הטאפאסים, האחיות הפכו למלצריות. על אף הרקע שממנו הן מגיעות והעובדה כי הוריהן מולטי-מיליונרים, הן דווקא שמחו על ההזדמנות הזאת.

"המשימה הזו כתובה בשבילנו, אלוהים ברא אותה בשבילנו", אמרה לי, "הרבה מופתעים, אבל מגיל 12 אני עובדת. גם כשעבדתי אמרו לי: 'את לא צריכה לעבוד, למה את עובדת?'. אותנו חינכו לעבוד מאוד קשה. לא גדלנו עם כפית זהב". אן טענה כי "אין אשראי של אבא. פעם ראית את האשראי של אבא? אני לא יודעת איך הוא נראה", ולי אישרה: "גם לי אין מושג".