השפית ומגישת הטלוויזיה רותי רוסו שיתפה הבוקר (שישי) בפוסט אישי במיוחד כי אובחנה עם מחלה שגרמה לגבה שלה לנשור - אלופציה ארטה. המחלה לא הגיעה סתם כך במקרה, ורוסו חושפת בפתיחות מה הוביל להתפרצות שלה - ואיך היא גילתה עליה באיחור.

"סיפור מאוד אישי (כי יש לדונאלד טראמפ ולי יום הולדת היום)", פתחה את דבריה רוסו והמשיכה, "לפני חודש הרגשתי שמשהו בפרצוף שלי לא מסתדר. מי שעוקב אחרי יודע שאני לא מזהה פרצופים אז מסתבר שגם על הפרצוף שלי לא הצלחתי לשים את האצבע ולהגיד מה קרה ומה בדיוק לא מסתדר. לקחו כמה ימים עד שקלטתי - חסרה לי גבה".

"כלומר לא כולה. 2/3 ממנה נעלם (אשכרה נדרשו לי כמה ימים לעלות על זה). איזה דבר מוזר. חשבתי שזה אולי בגלל שצבעתי אותן (גבות אני כן צובעת), או בגלל מסיכת הפנים שעשיתי. עזבתי את זה בכל אופן. יצמח. אבל אז לפני שלושה ימים ניקיתי פנים ועל צמר הגפן הייתה מונחת בנינוחות הגבה השנייה. כלומר, חלקים ממנה. עכשיו נלחצתי ממש".

"שלושה רופאים אחר כך, והגיעה פסיקה: אלופציה ארטה. סוג של מחלה אוטואימונית שגורמת לנשירת שיער הפנים במקטעים. לא מתים מזה אבל זה לא נעים. מה ששלושתם אמרו - זה מסטרס. אבל אני לא כזה בסטרס, עניתי", כתבה רוסו והמשיכה להסביר איך הלחץ שהייתה שרויה הוביל להתפרצות פתאומית של המחלה: "סטרס זה דבר שאוגר את עצמו ויוצא לעיתים חודשים אחרי. ואני קיבלתי עכשיו את החשבון (אחד מהם) על שבעה באוקטובר והימים הנוראיים שאחריו".

‏"זה שטויות, כן? כי זה בעיקר אסתטי. אבל זה עוד שיעור בתוך שורה של לא מעט, על הדברים שאין לנו שליטה עליהם ועל המחירים שאנחנו משלמים, כל אחד לעצמו, על השנה הקשה הזאת. כתבתי פה לא מזמן 'עכשיו זה מתחיל לצאת'. אז כן, קיבלתי מתנה מוזרה ממש ליום ההולדת שאני עוד צריכה קצת לעכל. ואיך זה קשור לטראמפ? נראה לי שגם הוא צובע גבות. תיראו מופתעים (כי אני כבר לא יכולה)".