כוכב הריאליטי ומנחה הטלוויזיה לירון אורפלי, או בכינויו "טילטיל", הצטלם הבוקר לקמפיין של רשת "ביג שופ" יחד עם אשתו ורד ובתו תאיר. אולם הצילומים נעצרו באמצע בעקבות תאונה לא נעימה בכלל. כחלק מהפרסומת שאליה טילטיל הצטלם, אנשי ההפקה שפכו עליו צבע כמתוכנן - אבל כפי שניתן לראות, הצבע נכנס בטעות לעיניו ואוזנו, מה שככל הנראה גרם לו נזק.

מה שככל הנראה גרם לתאונה היא טעות של עובד הפקה, שהיה אמור לשפוך את הצבע על חלק גופו התחתון של טילטיל ובטעות שפך אותו על פניו. כתוצאה מכך, טילטיל נזקק לטיפול רפואי על הסט, ובאותו הרגע ההפקה נאלצה לקטוע את הצילומים. מיד לאחר מכן הוא פונה לטיפול דחוף אצל רופא אוזניים כדי לוודא שלא נעשה נזק לאוזניו ולמכשירי השמיעה שהוא מרכיב.

כזכור, טילטיל חשף לפני כמה שנים כי הוא לקוי שמיעה וכי הוא נעזר ביום יום במכשירי שמיעה. בעבר סיפר כי התעלם מבעיית השמיעה שלו עד שלא נותרה לו ברירה ונאמר לו שהוא חייב לטפל בה, אחרת מצבו יהיה גרוע יותר, ומאז הוא נעזר במכשירים.

לירון אורפלי, טילטיל (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ

לירון אורפלי, טילטיל (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ

בשיחה עם mako סלבס, טילטיל מסר בתגובה: "תודה על הדאגה. אני נמצא אצל רופא האוזניים ליד הבית שלי ועכשיו הכל בסדר איתי ואני מרגיש יותר טוב. נכנס לי צבע לאוזן וטיפלו בי, בגלל מכשירי השמיעה שיש לי, חששתי מאוד". רפואה שלמה!