שנה חלפה מאז שהרקדנית ג'וליה שחר וזוכה "נינג'ה ישראל" יוגב מלכה נפגשו והתאהבו על רחבת "רוקדים עם כוכבים". הם סיימו את העונה במקום החמישי, אבל המתנה האמיתית שיצאו איתה מהתחרות היא הזוגיות הצמודה והאוהבת שלהם, עליה דיווחנו לכם לראשונה כאן ב-mako סלבס. הבוקר (שלישי) מצהירים השניים כי הם מוכנים לקחת את זה צעד אחד קדימה.

"העתיד שלנו ביחד, חד משמעית. אני רואה בה אשתי, בעזרת השם", הצהיר יוגב ב"חדשות הבוקר" כשג'וליה המופתעת לצידו, "היא מתכווצת עכשיו, אבל אין מה לעשות - אני אומר את זה בצורה הכי כנה ואמיתית".

יש לך חשק לילדים?
"אני אוהב ילדים מאז ומעולם, אוהב מאוד את האחיינים שלי. אני מאוד מחובר לדבר הזה. מאוד כיף לי לשחק ולאהוב אותם".

בימים אלה נמצאת ג'וליה בחזרות אינטנסיביות לקראת העונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים", לצד פרטנר חדש שאת זהותו אי אפשר לחשוף בשלב זה. "אף אחד לא מאיים עליי", הבהיר יוגב כשנשאל על הנושא.

ג'וליה, זה קשה לחזור לרקוד בלי יוגב?
"זה קשה בלעדיו. כשנכנסתי לסטודיו הייתה לי צביטה בלב. חשבתי: מה, יוגב נמצא פה, בכל פינה. אני מסתכלת במראה ורואה אותו איתי. יוגב מחכה לי בבית ונמצא איתי לפני החזרות ואחרי החזרות. אני מתייעצת איתו על הכל, אני נעזרת בו. יש לי עוד מוח. אתמול הראיתי לו כמה תנועות שבניתי, שאלתי: מה אתה אומר על זה? זה יפה ככה? הוא ראה אותי עושה את זה עם פיג'מה בסלון ואמר: 'מאמי, זה נראה מדהים'".

יוגב, בוער לך לחזור לרקוד?
"שבוע לפני שהיא התחילה את החזרות לעונה, שאלו אותי אם הייתי עושה עוד עונה. אמרתי: אין סיכוי, זה פרויקט כל כך קשה וארוך. פתאום כשזה התחיל, זה מגרד לי. זה אחד הדברים הכי מדהימים שעשיתי. היא הולכת ליהנות ובעזרת השם תביא עוד גביע הביתה השנה".

בזמן שג'וליה נמצאת בסטודיו, יוגב מסתובב בארץ ובעולם עם המוצר Q-ROPE שהיה שותף לפיתוחו: "חזרתי עכשיו מחוץ לארץ, מתערוכת מוצרי ספורט גדולה בגרמניה. Q-ROPE זה חבל שעובר דרך מנגנון התנגדות שאפשר לשים אותו על כל בר מתח. מאוד קל לתלות אותו. היינו שם, חברה ישראלית, זה כיף להראות תעשייה כחול-לבן. הצטרפתי עכשיו גם לרשת מכוני נינג'ה שנקראת 'נינג'ה קידס'. זה מרגש ומדהים להעביר טיפה מהידע שלי לדור הבא. כיף להיכנס פתאום לכובע המאמן, ולא המתאמן. אלה בנות ובנים מטורפים, שעושים נינג'ה בצורה הכי מדהימה שיש".

יוגב וג'וליה חברו לאחרונה לחברת "אייקליק" שמציעה פתרונות חינוכיים באמצעות משחקים אינטראקטיביים. "כשסיימנו את 'רוקדים עם כוכבים', חשבנו: מה עושים עכשיו ביחד?", תיארה ג'וליה, "שנינו מרצים ונפגשים עם הרבה מאוד ילדים בבתי ספר, מעבירים את הכלים שלנו מהספורט ואיך סיפור החיים שלנו יכול להשפיע עליהם. חברנו ל'אייקליק', חברה טכנולוגית מובילה שעובדת עם נאס"א, איקאה ומקדונלד'ס. זה מקרן אינטראקטיבי שמקרין משחקים חינוכיים על כל משטח - זה יכול להיות על קיר, על רצפה, על שולחן. זה מפעיל מאוד את הגוף ועוזר לילדים ללמוד, משולבים בזה משחקים חינוכיים וטריוויות. ילדים אוהבים להיות באייפד או בטלפון, אבל פתאום יש להם משחק בכיתה וזה מוציא אותם מהמסכים. מעבר לפנים של המוצר הזה אנחנו גם מעורבים בתוכן, אנחנו ממש בתוך המשחקים. זאת טכנולוגיה אדירה".

"כשנכנסנו לזה, זה היה נורא מלחיץ - לפעמים יותר מחתונה", הודתה ג'וליה, "את נכנסת לזה בצורה עסקית כזוג וחושבת: מה אם יקרה ככה או יקרה אחרת? אבל, אני כל כך בטוחה במה שיש לי בבית, אנחנו כל כך שמחים ואוהבים להיות על סטים ביחד, לעבוד ביחד, ליצור תוכן ביחד - שבעיניי זה הרבה יותר מחתונה".