למרות שהבהיר לא פעם שהוא נמשך לנשים, שנים שדוד דביר מתמודד עם שמועות אודות נטייתו המינית - ונראה כבר כי השאלות והתהיות לא מפתיעות את שופט "רוקדים עם כוכבים" (פרק חדש הערב, אחרי החדשות, קשת 12). כמה לא מפתיעות? עד כדי שפרסם סרטון הומריסטי שנהפך לוויראלי בטירוף - ויש מצב שאפילו מצא דרך יצירתית במיוחד להבהיר לכל התוהים.

בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות, דביר נשאל מה דעתו על כך הקולגות אנה ארונוב ולאה ינאי קיבלו כל אחת חדר בנפרד - והוא ואלי מזרחי מתארגנים בחדר משותף. במקום לקבל את התשובה שהיינו מצפים לשמוע, הוא אמר: "אומרים עליי ועל אלי שאנחנו גייז, אנחנו רוצים להוכיח לכולם שאנחנו באמת גייז. אנחנו בחדר ביחד, יש לנו מקלחת ביחד, עושים את הכל ביחד - חוץ מלשכב".  

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎David Dvir‎‏ (@‏‎dancedavid1‎‏)‎‏

דביר החל לצחוק לאחר הנאמר, והקולגה שהיה לצידו -בחדר המשותף- התבקש לתת את תגובתו. אלא שלעומת זו של דביר, היא הייתה הרבה פחות מפורטת. "אין לי תגובה", ענה עם חיוך ומאז אנחנו לא מצליחים להירגע.

כזכור, דביר התארח לאחרונה ב"כמעט שבת שלום" - ושם התייחס שוב לשיח המתמשך אודות נטייתו. "עד היום השמועות האלה קיימות. אני מטופח, יש בי מודעות עצמית וזה עושה לא טוב לאנשים בעיניים. חייתי בקהילה הזו מאז שאני רוקד, רוב הרקדנים הם גייז. אלו אנשים מדהימים, חברים טובים וקל להדביק לי את זה. אין לי בעיה, חי עם זה מצוין", אמר אז.