בשבוע שעבר צמד הבסטיות עומר נודלמן וגל מלכה המריאו לחופשה חלומית יחד עם הגברים בחייהן - נודלמן עם בן זוגה החדש, שון סימנוביץ', אחיה הצעיר של קורל סימנוביץ', ומלכה עם בעלה, בן רובין, כשהיא, כידוע, בחודש מתקדם להריונה.

הארבעה נחתו בדרום איטליה הפסטורלית, ומאז לא מפסיקים להעלות באינסטגרם את כל המתרחש - גם את הרגעים הטובים והפוטוגניים, אבל גם את הרגעים הקצת פחות מחמיאים - והנה קבלו אחד כזה. בסוף השבוע מלכה פרסמה סרטון שמפרט את השתלשלות האירועים ביום שהחליטו לצאת לרוד-טריפ בחופי העיר אמלפי המטריפה. 

גל מלכה, עומר נודלמן, שון סימנוביץ', בן רובין (צילום: instagram)
גל מלכה ובעלה, בן רובין, יחד עם עומר נודלמן ובן זוגה שון סימנוביץ' בשדה התעופה | צילום: instagram

חשוב לציין שמי שהציעה את הרעיון לנסוע בכבישים המפותלים של העיר היא לא אחרת מגל מלכה ההריונית, שהחליטה שזו הדרך שבה היא רוצה לחגוג את יום הולדתה ה-30 - על אף שמדובר בנסיעה שלא הכי אידיאלית לאישה בהיריון (אתם יודעים, סיבובים, בחילות - לא שילוב מזהיר). אבל למרות הכל, כאמור, הרביעייה יצאה לדרך המפותלת, שכללה לא מעט עצירות בתחנות דלק עבור מלכה שהזדקקה לשירותים כל רגע - וכמובן לא פעם נתקפה בחשק עז למתוק במהלך הנסיעה. 

אבל השיא, או אולי יש לומר "השפל" של הטיול, הגיע כשבשלב מסוים מלכה עצרה את הנסיעה כשהחלה לחוש ברע אחרי שתקפו אותה בחילות. חברתה הטובה, עומר, הייתה שם כדי לסייע ולתמוך - וכשאנחנו אומרים "לתמוך", אנחנו מתכוונים כמובן בלתעד לנו כל רגע ורגע מהניסיונות של גל להשתחרר. אבל אל דאגה, בסופו של דבר גל השתחררה, והשניים המשיכו להם לטיול היוקרתי ברחבי ארץ המגף , וכעת פניהם קדימה אל עבר היעד הבא - ברצלונה, ספרד.