שדרנית הרדיו ויוצאת "האח הגדול" שני גולדשטיין יוצאת בביקורת חריפה נגד אמירותיה של דניאל גרינברג כחלק מהריאיון שהעניקה ליפעת הללי אברהם במגזין החג של mako. מה שהפריע במיוחד לשני היו הדברים שדניאל אמרה על מסיבת יום ההולדת שערכה בסימן העצמה נשית ועל האש שחטפה בעקבותיה.

בריאיון גרינברג ענתה לביקורות שספגה בעקבות האירוע: "זה האירוע שלי ומתחת לכל תמונה שלי באירוע אני רוצה משפט העצמה לנשים שמגיעות, שיקראו אותו, שיצלמו. אין יותר העצמה נשית מזה בעיניי". בתגובה לכך, גולדשטיין פרסמה סרטון בעמוד האינסטגרם שלה - ותקפה את גרינברג: "או שהיה אפשר לתרום את הכסף לעמותות למען נשים, מקלטים לנשים מוכות... עזרה לנשים שיצאו ממעגל הזנות, נשים שנפלו קורבן להתעללות מינית. אין יותר העצמה נשית מזה? אין? שום רעיון אחר להעצמה נשית?". 

עד מהרה הביקורת של גולדשטיין עוררה סערה ברשת, ובסשן שאלות-תשובות שערכה הערב (שלישי), היו עוקבות שיצאו נגדה - ותהו מולה איך היא מסוגלת לבקר את דניאל. שני לא נשארה חייבת - וענתה להן: "איך אני מסוגלת? ממש עם הפה שלי. ביקורת, כשהיא עניינית ולא חלילה מבזה, מעליבה או מלווה בהוצאת דיבה, היא לגיטימית. שנית, גם הביקורת הזו נעשתה עם ההומור הציני שלי ועובדה שכמעט 100 אלף איש פה צחקו והבינו. גם אני קיבלתי ושמעתי לא מעט ביקורות בחיי, חלקן הצחיקו אותי, חלקן לא. חלקן גם איימו עליי ברצח ואיחלו לי ולמשפחה שלי להישרף באושוויץ, ועדיין השמש זרחה יום אחרי זה בבוקר ועודני כאן", כתבה גולדשטיין. 

שני גולדשטיין נגד דניאל גרינברג (צילום: instagram)
שני גולדשטיין בביקורת נגד דניאל גרינברג | צילום: instagram

"הסיסמה הזו 'אישה לאישה מלכה' ממש כמו הסיסמה 'העצמת נשים', כשאין שום דבר מאחורי זה, זה משולה לקליפת השום. להעצים נשים זו דרך החיים שלך, לא לעשות יום הולדת ל-2,300 איש כשיש עדיין נשים שנאנסות במנהרות בעזה. זו דעתי". 

בתגובה להתבטאות החריפה של שני נגדה, דניאל החליטה להגיב בהומור בעמוד האינסטגרם שלה: "מלכות שלי, הנה שני גולדשטיין והיא ממש מנסה לקבל תשומת לב ומעט זמן מסך. אז פרגנו לה. וואלה, שאפו, קראה את כל הכתבה".