דניאל גרינברג כבר רגילה שההתבטאויות שלה מקבלות לא מעט כותרות, לאחרונה זה היה כשזעמה לאחר שבן זוגה אייל גולן לא נבחר להדליק משואה (ואף קיבלה על זה חיקוי ב"ארץ נהדרת"), ועכשיו היא שוב אומרת כמה דברים שלא יורדים חלק בגרון. הדוגמנית לקחה את העוקבים שלה לסיבוב שופינג בקניון ושיתפה במה שבחרה בסוף לקנות - כשההסבר על מידת המכנסיים שבחרה היה מפתיע ביותר.

"קניתי בזארה ג'ינס קצר, זה המקסימום שמצאתי. לקחתי מידה 38 כדי שאייל לא יגזור את המכנסיים, שלא יראו טיפה של פלח לא למטה ולא למעלה", שיתפה כשהיא בדרך לאוטו עם שקיות הקניות והוסיפה בפנייה ישירה לבן זוגה ואבי ילדיה: "אם אתה רואה את זה עכשיו, לא 34 ולא 36, מכנס קצר - 38, לא יראו שום טוסיק". 

זאת לא הפעם הראשונה שהדוגמנית משתפת במסרים שנויים במחלוקת, בסטורי ששיתפה בעבר הסבירה לבתה מיאל שהיא צריכה לדאוג לאביה, לנקות את הבית לקראת הגעתו ולהכין לו אוכל מעצם היותה "האישה" בבית, מסר שהצליח לעורר סערה ברשת. "את תכיני לאבא לאכול? את תדאגי לאבא, כי את האישה. את אישה טובה, נכון?", אמרה באותו סרטון מדובר. 

בריאיון למגזין סוף השבוע של mako סיפרה גרינברג לאחרונה על השינוי בזוגיות עם גולן מאז הקאמבק: "אני כבר לא האישה של 'איפה אתה, לאן הלכת, מה אתה עושה, עם מי אתה, מתי אתה חוזר?'. זה לא מעניין אותי. היום מבחינתי אני סומכת עליו, אני לא שוטרת, אני לא מהשב"כ".