רק בשבוע שעבר התבשרנו על כך שעידו טאקו בן ה-22 משתתף בהפקת ענק הוליוודית וישחק בסרט ששמו MARY לצידו של השחקן זוכה האוסקר אנתוני הופקינס. אומנם בסרט הוא מגלם את יוסף, אביו המאמץ של ישו שמאוהב במרי, אלא של-mako סלבס נודע כי במציאות טאקו מאוהב במישהי אחרת לגמרי.

הכוכב נמצא בזוגיות פוטוגנית עם בחורה בשם שירה קינן בת 21, שעולם האומנות בכלל לא זר לה. היא סטודנטית לתפירה ותדמיתנות, ועובדת בתחום כבר תקופה. אביה, יוגב קינן, הוא שחקן ששיחק בסרט "שבע ברכות", ואמה - חצוצרנית. 

עידו טאקו (צילום: עופר חן, סטייליסטית: בר פרידמן Bambi vintage )
כבר לא רווק. עידו טאקו | צילום: עופר חן, סטייליסטית: בר פרידמן Bambi vintage

עידו ובת הזוג הכירו לפני מספר חודשים על ידי חברים משותפים אחרי שנים של חברות וירטואלית בלבד ברשתות החברתיות. ידידה משותפת של השניים עודדה אותם לצאת ולהכיר - ומאז הם בלתי נפרדים. קינן אף הספיקה לבקר את טאקו על סט צילומי הסרט MARY שנערכו במרוקו, וכידוע התקיימו תחת מעטה חשאיות ואבטחה כבדים בצל המלחמה בישראל ואזהרות המסע למדינה המוסלמית. 

עידו טאקו ובת הזוג שירה קינן (צילום: פרטי)
באה לבקר אותו על סט צילומי הסרט במרוקו | צילום: פרטי

מלאכת הליהוק ארכה למעלה מחצי שנה, במהלכה נבחנו שחקנים צעירים מכל רחבי העולם, ובסופה נבחר טאקו לשחק בסרט. עידו הוא לא הישראלי היחיד שמשתתף בפרויקט, ולצידו בתפקיד מריה משחקת נועה כהן - וגם אורי פפר, מילי אביטל והילה וידור.

את טאקו הספקנו להכיר כבר בהפקות ישראליות קודמות, כמו: "הקיבוצניקים", "סקיי" ו"מתוקים" - והוא אף היה מועמד לפרס אופיר לשחקן הטוב ביותר בטקס פרסי אופיר האחרון על תפקידו בסרט "החייל הנעלם".