אחרי הטבח הנורא בשבעה באוקטובר דברים השתנו. אנשים השתנו. דעות השתנו. אחת מהן היא של השף מאיר אדוני, שהתנצל על כך שהוא היה "מהאפסים שתמכו והטיפו לשלום" וש"לקח חלק בהונאה הגדולה של השמאל". אל מול 150 אלף עוקביו באינסטגרם, הוא פרסם סטורי נוקב וטען: "מוקפים במפלצות איסלאם קיצוני שאין להן עניין בשלום ונורמליות אלא רק רצון לשרוף אותנו חיים".

"אני. מאיר אדוני. בן לאמא סימה ואבא מנחם. יליד 1973. מודה ומתוודה שהייתי מהאפסים שתמכו והטיפו לשלום!", כתב אדוני. "30 שנים מחיי נסעתי בעולם, מחנות שלום בנורווגיה, ירדן, ישראל ובכלל בארץ ובעולם. אבא ל-8 ילדים. הבכור בן 22 והקטן שנתיים. חלמתי חלומות הזויים על עולם יפה, שקט, מלא בטוב ובאהבה! עולם שלא קיים ליהודי וישראלי".

"שילמתי מחיר אישי ענק אישי על האמונות הללו", הוסיף אדוני. "הטיחו בי דברים נוראיים. הפסדתי לקוחות וקמפיינים. אבל נאחזתי - בטמטום ההזוי שרציתי להאמין בו. ב-7 באוקטובר ב-6 וחצי בבוקר מאיר אדוני נפטר. דקה אחרי נולד מאיר אחר. מאיר שמכה על חטא. מאיר שמתבייש שהיה חלק מההזיה של אנשי השמאל ההזויים שלא מבינים שאנחנו מוקפים במפלצות איסלאם קיצוני שאין להן עניין בשלום ונורמליות אלא רק רצון לשרוף אותנו חיים!".

"מתבייש ומבקש סליחה מהעם שלי שלקחתי חלק בהונאה הגדולה של השמאל", התנצל מאיר. "מתפלל שבורא עולם יסלח לי. עם ישראל חי וקיים רק בזכות עצמו וכוחנו באחדותנו. אנחנו חייבים להשמיד עד הסוף את מפלצות החמאס ועוזריהם. עם ישראל חי לנצח נצחים. שבת שלום".

בשיחה עם mako סלבס, אמר לנו אדוני: "השמאל בישראל הוא ערכי ומדינת ישראל נשענת ובצדק על השכל והתבונה שיש בו. גם לשמאל מותר לטעות. קונספציית השלום הייתה טעות ענקית. כולנו רוצים שלום והיה קל להישאב ולהאמין שזאת הדרך. כמו שאמרתי, 20 שנים הייתי עמוק בתוך זה. שלום עושים עם אויב. אפילו אויב מר! אבל לא עם מפלצות. טעינו וצריך לקום ולהגיד את זה. אנחנו עם אחד מלוכד בע"ה".

"תמיד הצבעתי מרכז שמאל", הוסיף אדוני, "הפעם אצביע מרכז! הלוואי שאדם כמו נפתלי בנט יתאחד עם בני גנץ והם יובילו את העם הזה למקום הנכון. אם פגעתי במישהו אני מבקש את סליחתו".