צילום וריאיון: גיא עקיבא

בסוף החודש שעבר דיווחנו לכם על משבר ביחסים בין הדוגמנית עדן פינס לבין הצמוד שלה בחודשים האחרונים. השחקן האיטלקי סימון סוסינה. אחרי שהשניים בילו יחד לא מעט, הגיע קרע שלפי מקורבים נוצר בעקבות העובדה ש"סימון רוצה את עדן צמודה אליו - והיא אוהבת את החופש שלה", כך סיפרו לנו.

כעת, תפסנו את פינס על סט הצילומים של עדיקה והיא מתייחסת לראשונה למה שקרה בינה לבין סימון וחושפת שהשניים נפרדו. "תשאל אותו מה שלומו, לי אין מושג. אנחנו לא ביחד. נגמר".

למה?
"כל מיני סיבות. אנשים ממהרים להאמין לשמועות וכל מיני דברים, סיבות שלנו ואני מעדיפה שלא לדבר עליהם".

מדינה שלמה עקבה בשקיקה אחרי הקשר - אפשר לקוות לקאמבק?
"אני לא אוהבת להצהיר. בחיים אתה לא יודע מה יהיה, אבל נכון לעכשיו לא. אנחנו לא בקשר עכשיו. נגמר בסדר גמור, פשוט כבר לא רלוונטי אז אפשר לעבור הלאה לשאלה הבאה". 

עדן פינס, סימון סוסינה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
זה נגמר. עדן וסימון כבר לא | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

למה לא פרסמתם את זה?
"אנשים יוצאים, אין עדיין זוגיות והתקשורת ממהרת לפרסם אבל אתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה ומה אתה לא רוצה".

הסרתם עוקב?
"אני לא הסרתי עוקב מאף אחד. אני לא עוקבת אחריו אבל לא הסרתי עוקב".

מה לעולם לא תעשי בשביל זוגיות?
"אוותר על העקרונות שלי. שזה לויאליות, קמצנות כי זה בסוף בלב גם, חוסר כבוד, הקטנה של הצד השני, חוסר רגישות. אני מאמינה שעל שאר הדברים אפשר להסתדר - פשוט להיות בנאדם".

סימון קיבל וי בסעיפים האלו?
"הוא היה מקסים, הוא היה בסדר". 

עדן פינס לעדיקה (צילום: סושיאל עדיקה)
צילום: סושיאל עדיקה

היית בפריז. היית ביומולדת של ניימאר?
"כן היה כיף, אנחנו בקשר חברי שנים".

הוא חזר לחברה שלו.
"נכון, אנחנו חברים קרובים".

כיף לך עם תשומת הלב התקשורתית הזאת?
"אני אשקר אם אגיד שזה משהו שאני לא אוהבת. אני לא צמאה לדברים האלו וזה לא מה שמניע אותי באמת. זה קורה כי פשוט אני בוחרת לחיות את החיים שלי כמו שאני רוצה, וזה לא בא בטוב לכולם אז מדברים על זה - אבל ככה זה במדינה הזאת ואני מקבלת את זה עם היתרונות ועם החסרונות". 

עדן פינס לעדיקה (צילום: סושיאל עדיקה)
צילום: סושיאל עדיקה

יש סביבך המון עניין בחו"ל - את שוקלת לעבור לשם?
"אם המצב במדינה יימשך ככה אז כנראה שכן. מבחינת יוקר המחיה, מבחינת החיים, זה פוגש את כולנו. ברוך השם אין לי תלונות, אני עובדת קשה מאוד בשביל לחיות בכבוד, אבל זה פשוט לא פייר הפערים האלו ואתה צריך לעבוד כל כך קשה כדי לחיות ברמת חיים מסוימת, אפילו בינונית, במדינה שאתה כל כך אוהב. אין לי תלונות על רמת החיים שלי כי אני באמת עובדת מאוד קשה בשביל זה אבל זה עדיין משהו שמאוד מעסיק אותי ופוגש אותי בהרבה מאוד דברים. אני מקווה שדברים ישתנו".