אחרי שפרסמנו לכם כאן היום (רביעי) לראשונה כי הדוגמנית ואושיית הרשת שביט ויזל עוזבת את הארץ לקפריסין יחד עם בעלה ובתם הקטנה, כעת היא מגיבה לכך באופן רשמי אל מול עשרות אלפי העוקבים והעוקבות שלה באינסטגרם.

"טוב, אתן שואלות אותי מלא בפרטי, ויש מלא שמועות ואייטמים - אז אני רגע אעשה לכן סדר", הרגיעה ויזל רגע לפני שאישרה את החדשות: "עברנו לגור בקפריסין בעקבות הזדמנות חדשה של אוהד, בעלי, וזה מרגש ומשמח ומעניין, והכל ביחד", הודתה ויזל. 

"אני בעיקר גאה בנו כמשפחה, שיצאנו להרפתקה הזו. זה ממש מאחד ומגבש את התא המשפחתי - ואני ממש שמחה על זה". ויזל דאגה להבהיר שההחלטה לעזוב את הארץ התגבשה עוד לפני 7 באוקטובר ועוד לפני המלחמה הנוראה בישראל. "זה עניין ונושא שעלה הרבה לפני המלחמה, ויצא זה קרה דווקא בתקופה הזו, אז לא עשינו מזה עניין", הבהירה שביט - ולמי מכם שכבר מתגעגע, היא הסבירה: "אני כמובן אגיע הרבה לבקר בארץ. זה ממש פה, חצי שעה טיסה. המשפחה שלי בארץ, החברות שלי בארץ, ברור שאני אגיע - וכרגע אנחנו גרים כאן, וזהו". 

View this post on Instagram

A post shared by שביט ויזל Shavit Wiesel (@shavitwiesel)

כאמור, כפי שחשפנו כאן ב-mako סלבס, ההחלטה של ויזל ובעלה, אוהד בן-נון, מוזיקאי ויזם, לרדת מהארץ, הגיעה בעקבות הזדמנות עסקית חדשה ומסקרנת מצדו של בן-נון. השניים כבר נמצאים בעיצומם של המעבר שמתרחש ממש בימים אלה. 

View this post on Instagram

A post shared by שביט ויזל Shavit Wiesel (@shavitwiesel)