אחרי סערת ביטול החתונה ושלל הספקולציות שצצו בעקבות הצעד המפתיע - תפסנו את מעיין אשכנזי ובן זוגה, דור חי חמו, בחופשה רומנטית בבולגריה כשהם נראים זוגיים וצמודים מתמיד. השניים נצפו מחובקים על שפת הבריכה - ונראה שכל הדרמה כרגע ממש מאחוריהם (טפו-חמסה). 

מעיין אשכנזי ודור חי חמו בחופשה בבולגריה (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

מעיין אשכנזי ודור חי חמו בחופשה בבולגריה (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

כזכור, בפברואר האחרון אשכנזי וחמו התארסו במהלך חופשה בפריז. אלא שבחודש שעבר הופתענו לגלות כי השניים החליטו לבטל את האירוסים ולעצור את תכנוני החתונה. מיד לאחר מכן, החלו להתרוצץ אינספור שמועות על סיבת הביטול. 

בסופו של דבר, דור החליט להתייחס לדברים בעמוד האינסטגרם שלו - והפריך את השמועות שטוענות כי השניים החליטו לבטל את האירוע בעקבות עניין הפוליגרף שמעיין עברה בשידור חי ובמהלכו חשפה כי בגדה באקס שלה כשהייתה צעירה. 

מעיין אשכנזי (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

"אז לסקרנים - עצרו את החתונה רק בגלל שהיו בינינו חילוקי דעות", סיפר דור - ולא הפסיק להשתפך על אשכנזי ולספר עד כמה היא בן אדם טוב. "הילדה הזאת היא הדבר הכי רגיש בעולם. אני כל יום מבין כמה היא רגישה וכמה היא אוהבת לעזור כשהיא יכולה. לא הייתי רוצה אמא אחרת לילדים שלי". אז כפי שזה נראה כרגע, השניים כנראה צלחו את המשבר ביניהם - ואנחנו מקווים לשמוע שתכנוני החתונה יחזרו בקרוב לסדרם.