בשבוע שעבר פרסמנו לכם לראשונה שבהמשך לרכבת האווירית של כוכבים מחו"ל, גם איוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר הגיעו לביקור של 24 שעות בישראל, במטרה להביע תמיכה וסולידריות. כעת, אחרי שחזרו לארה"ב, משתפת איוונקה תמונת סלפי בחשבון האינסטגרם שלה עם לא אחרת מאשר החברה החדשה שרכשה בארץ - נועה קירל.

על תמונת הסלפי כתבה איוונקה באנגלית: "שמחתי לפגוש את האור היפה והתומך של ישראל בטיסה שלי. נועה קירל - הבת שלי מאוד התרגשה למצוא את התמונה שלנו ביחד במצלמה". כפי שדיווחנו לכם, איוונקה ונועה נפגשו כבר במהלך טיסת אל על ממיאמי לישראל, שוחחו - ואפילו החליפו טלפונים. על הטיסה נכח גם הראל סקעת, זאת כי הוא וקירל הופיעו במיאמי במהלך ערב תמיכה בישראל - ועשו את דרכם חזרה ארצה.

נועה קירל, איוונקה טראמפ (צילום: instagram)
צילום: instagram

בחמישי האחרון איוונקה שיתפה סטורי מסכם מהביקור, בו סיפרה על התחושות שליוו אותה: "בעודי עוזבת את ישראל, הלב שלי מתמלא בשילוב של צער ותקווה. לחזות בתוצאות של מתקפת הטרוריסטים ב-7 באוקטובר, שמעתי סיפורים קורעי לב מקורבנות, משפחות, חיילים ומהמגיבים הראשונים. הכוח שלהם בתוך הייאוש היה נוגע ללב באופן עמוק, והנחישות של בעלי החוסן הנפשי ואנשים קשוחים מזכירים לנו שאפילו בשעות החשוכות ביותר, תקווה וטוב תמיד נוכחים".

ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ בהריסות כפר עזה (צילום: זק"א)
ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ בהריסות כפר עזה | צילום: זק"א