אתמול (שני) נחתה בארץ אריאל רבקה מרטין לביקור תמיכה וסולידריות בישראל מטעם התנועה למאבק באנטישמיות. אם השם הזה לא מוכר לכם, אז כנראה שאתם לא מספיק ברשתות החברתיות, כי אריאל, או בכינויה "בייבי אריאל" נחשב לכוכבת טיקטוק ענקית עם למעלה מ-36 מיליון עוקבים בפלטפורמה ועוד 11 מיליון עוקבים נוספים באינסטגרם. 

מאז תחילת המלחמה, אריאל בת ה-23, אמריקאית ממוצא יהודי, דואגת לשתף את מיליוני עוקביה בתכנים פרו-ישראליים ומביעה את קולה בנחרצות נגד אמרות ופעולות אנטי-ציוניות ואנטישמיות. הביקור שלה בארץ ייארך כחמישה ימים, במהלכם היא עתידה לבקר בעוטף עזה כדי להראות מקרוב את הזוועות שאירעו כאן מאז 7 באוקטובר - וגם תפגוש סלבס מהתעשייה. 

View this post on Instagram

A post shared by ariel rebecca (@babyariel)

אתמול אריאל נפגשה גם עם השחקנית שירן סנדל, שבעצמה מעלה תכנים הסברתיים לרשת, ויחד הן שתיהן הגיעו לסיור מקיף בקיבוץ בארי. היום (שלישי) אריאל נפגשה עם המנטליסט הצעיר נבו אבוטבול. 

בייבי אריאל ונבו אבוטבול (צילום: באדיבות שרית ולורנס)
צילום: באדיבות שרית ולורנס

בהמשך היום היא עתידה להיפגש גם עם משפחות החטופים, ביניהן שי בנימין, בתו של רון בנימין, יעלה דויד, אחותו של אביתר שגם כן חטוף בעזה - וגם עם דריה גונן, אחות של רומי גנון שנמצאת בשבי חמאס. הלו"ז של אריאל לא ייגמר שם - ובערב היא צפויה להיפגש עם לא אחרת מאנה זק במסעדה בתל אביב.

@babyariel Rachel, thank you for being the strongest voice through this nightmare. The next time we speak, i know Hersh will be sitting right next to you telling his story @Bring Hersh Home ♬ original sound - BabyAriel