אחרי 12 וחצי שנים יחד, שני ילדים משותפים ובת אחת מאומצת, הזמרת קרן פלס ובן זוגה נועם טור הודיעו הערב (רביעי) כי הם נפרדים. פלס שיתפה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה ב היא סיפרה כי הפרידה נעשתה בהמון אהבה וחברות, וכי למרות הפרידה הרומנטית "המשפחה תמיד ניצבת מול עינינו, לפני הכול, גם עכשיו כשדרכנו כזוג נפרדות"

פלס פתחה את הפוסט עם הסיפור שמאחורי התמונה ששיתפה. "עודד צילם אותה ב-20 למאי, 2011, בשעה 8:46 בבוקר, על רקע קשת של אופטימיות, כפי שהאמנו שצריך לחיות וכפי שאנחנו מאמינים גם עכשיו. מאז ולתמיד המשפחה שלנו שלמה", כתבה הזמרת.

View this post on Instagram

A post shared by Keren Peles | קרן פלס (@kerenpeles)

"כל שבר או משבר רק קרבו אותנו יחד, להיות חברים יותר טובים, להבין את חוסנה של אהבת אמת ולהיות משפחה שתמיד ניצבת מול עינינו, לפני הכול, גם עכשיו כשדרכנו כזוג נפרדות. אנחנו, נועם ואני, נפרדים מהזוגיות הרומנטית אבל מתחברים בעוצמה מוגברת לקשר ההדוק בינינו ונשבעים שוב אמונים לנו כהורים, כחברים, כמשפחה וכבני אדם, בשותפות אמיתית ואיתנה. מחויבים לברית החברות, ההורות ולשמירה הדדית על הפלא שיצרנו. בטוב או ברע, נמשיך לבחור תמיד בטוב".

השניים הכירו באפריל 2011 במהלך חופשת סקי באיטליה ומאז ניהלו מערכת יחסים יציבה. טור התפרסם בעונה הראשונה של "הישרדות" ששודרה ב-2008, שם סיים במקום השני. לשניים יש שני ילדים משותפים, אורי ולונה, ובת מאומצת, נועה.