כוכבת הרשת נאור פוני שיתפה הבוקר (ראשון) כי במהלך סוף השבוע האחרון היא ובעלה, הזמר מאור אדרי, עברו מקרה לא נעים בכלל, שגרם לנאור להיות מובהלת לבית חולים ולעבור ניתוח חירום. הבלוגרית חשפה כי היא חוותה כאבים לא מוסברים בבטן שהביאו אותה ללכת להיבדק ולגלות כי היא נמצאת במצוקה בריאותית חמורה.

"מאיפה מתחילים? ביום רביעי תקף אותי כאב חד בבטן, ברמה שלא הצלחתי לעמוד על הרגליים 3 שעות", כך פתחה הבלוגרית את הפוסט. "לקחתי משכך כאבים והכאב קצת נרגע. בבוקר של חמישי הבנתי שזה לא חולף והלכתי לרופא משפחה ששלח אותי לעשות בדיקות כלליות וניסה לשלול דלקות כאלה ואחרות.

View this post on Instagram

A post shared by Naor Pony (@naorpony)

"בשישי בבוקר, שאני מבינה שהכאב לא עוזב, החלטתי ללכת לרופא נשים ושרק רופא נשים ידע מה יש לי, ולבדוק לעומק מה קורה בגוף שלי. זו הייתה אינטואיציה חזקה מאוד. עושים לי בדיקת הריון, 'מזל טוב את בהריון', הייתי בעננים. שולחים אותי לאולטרסאונד ושמה מגלים - בשנייה כל החיים מתהפכים מ-100 ל- 0; אין היריון ברחם, ההיריון מחוץ לרחם, ואני מדממת בחלל הבטן מסביב לחצוצרות. שלחו אותי מיד למיון, ואני מבולבלת בין עצב לשמחה. נסעתי מיד למיון. במיון הבנתי, יש לי היריון שהתפתח בחצוצרה, אני בשבוע 6 וכמה ימים. ואין ברירה צריך להיכנס מיד לניתוח להוריד את ההיריון ואת החצוצרה.

"יש לי דם בחלל הבטן שמסכן אותי וכל שנייה יכול להיות אסון גדול יותר. ההחלטה הייתה מלווה בהמון בכי וכאב אבל אין ברירה, הבריאות שלי לפני הכל. אז עברתי ניתוח והורידו את ההיריון ואת החצוצרה ואני אחרי, כאובה נפשית וגם פיזית. אבל יודעת שהכל לטובתי. יודעת שהבריאות שלי היא מעל הכל.

נאור פוני, מאור אדרי (צילום: Instagram  )
צילום: Instagram

"ולא סתם אני מדברת על זה, לי לא הייתה מודעות ולקחתי את הזמן. חשבתי שזה כאב שיחלוף ולא תיארתי לעצמי שזה יכול להיות היריון חוץ-רחמי. היה לי דימום בתאריך של הווסת שמסתבר שבכלל לא היה מחזור. זה אומר שבכל כאב הכי קטן תלכו להיבדק ואל תהיו שאננות, דימום יכול להיות גם בהריון (מה שלא ידעתי) ואפשר לחיות גם עם חצוצרה אחת. אם לא הייתי מגיעה בזמן להיבדק לא יודעת איפה הייתי היום. תודה לה' על הכל! תודה שזה נגמר ככה ושאני בריאה ושלמה, תודה אבא שאתה שומר עלי".