בשעה טובה: כוכב "האח הגדול" נתנאל רודניצקי וארוסתו יאנה ארונוב הביאו בן לעולם. מדובר בבייבי ראשון משותף של השניים, שמצטרף לשני ילדיה של ארונוב מנישואיה הקודמים. האב הנרגש שיתף באינסטגרם רצף תמונות מרגש מחדר הלידה עם אנה ועם הבייבי הקטן, ולא יכל להסתיר את ההתרגשות. 

"מעולם לא חשבתי או דמיינתי את ההרגשה הזאת", כתב נתנאל. "לראות אותך יוצא לאוויר העולם אחרי שעות שלא רצית, נלחמת להשאר שם אבל אחרי שעות ארוכות באת. הגעת לאבא ואמא שלך שמכאן ילוו אותך ויהיו איתך כל החיים. חיכיתי ליום הזה שאהיה אבא ובזכותך, אישה יקרה שלי' זה קרה. תודה על הזכות , תודה על המתנה הכי יקרה ומרגשת שקיבלתי".

View this post on Instagram

A post shared by Netanel Boom Rodnitski (@netanel_boom_rodnitski)

כזכור, השניים בישרו על ההיריון המרגש בחודש יוני האחרון, זאת אחרי חמישה חודשי זוגיות בלבד. השניים סיפרו על החדשות בעמודי האינסטגרם שלהם ושיתפו תמונה משותפת עם צילום האולטרסאונד. חמישה ימים בלבד אחרי ההכרזה על ההיריון, השניים יצאו בבשורה משמחת נוספת כשהודיעו שהם מאורסים. יאנה, מאמנת כושר במקצועה, הכירה את נתנאל דרך חברים משותפים - ומאז נראה שהם בלתי נפרדים. 

בריאיון זוגי ראשון של השניים ל-mako סלבס ממרץ שנה שעברה, יאנה ונתנאל סיפרו לנו על מערכת היחסים שלהם - זאת אחרי שעלו שמועות כי הם חוו משבר ביחסים. "האהבה בשמיים, באמת הכל בסדר גמור. אני [נתנאל] אומנם הייתי בתקופה קצת יותר בעייתית וקשה, שגם לבת זוג שלי זה היה קשה, אבל הצלחנו גם לצלוח את זה ועברנו את זה - והכל טוב", סיפר לנו בזמנו נתנאל. מזל טוב לזוג המאושר!