חוקרי תחנת משטרת פתח תקווה עצרו היום את ז', תושב בת ים בן 42, בחשד שהגיע אתמול (חמישי) בשעות הצהריים לביתו של השחקן והדוגמן, און רפאלי - אחיה של הדוגמנית בר רפאלי שמתגורר בהוד השרון - ואיים לרצוח אנשים ולהתאבד, אם לא ידבר איתה.

"אם לא אדבר אם בר רפאלי - אני אהרוג אנשים ואתאבד", איים ז'. בני משפחת רפאלי שחששו שאותו אדם עלול לממש את איומיו, הגישו תלונה בתחנת הוד השרון ומסרו עדות מסודרת. שוטרי תחנת משטרת הוד השרון איתרו היום את ז' ועצרו אותו. היום (שישי) בשעות הצהריים, החשוד הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו. מתברר שהוריו של ז' דיווחו במשטרה כי הוא מאיים להתאבד ולרצוח וכי הוא לא במצב טוב.

טופס התלונה שהוגש ע"י משפחת רפאלי נגד החשוד
טופס התלונה שהוגש ע"י משפחת רפאלי נגד החשוד

במהלך הדיון, החוקר חשף כי יש כוונה לגבות עדות גם מבר רפאלי - וציין כי החשוד הגיע למאמן הכושר שלה ואיים על חייו. לדבריו, החשוד נלקח בשבוע שעבר לבית החולים ״אברבנאל״, סירב להתאשפז - ושוחרר. לחשוד אין עבר פלילי והוא מעולם לא אושפז בבית חולים פסיכיאטרי.

לדברי החוקר, ז' איים להתאבד ולרצוח אנשים אם לא ידבר עם בר רפאלי. סנגורו של החשוד טען כי הוא לא קשור לעולם הפלילי, ויש לאשפזו בבית חולים פסיכיאטרי, שכן מעצרו ישפיע לרעה על מצבו הנפשי.

השופט ציין כי רף האיומים הוא ברמת מסוכנות גבוהה והחליט להאריך את מעצרו של ז' ביומיים נוספים - והורה לשלוח אותו להסתכלות פסיכיאטרית על מנת לבחון את מצבו הנפשי, ובמידה ויוחלט שלא לאשפזו - הוא יוחזר למעצרו.