בשבוע שעבר הדוגמנית רוסלנה רודינה בישרה לעוקבים בעמוד האינסטגרם שלה שהיא החליטה לעבור ניתוח קשה שהיא חלמה לעבור במשך הרבה זמן - ניתוח חזה. כעת אפשר להגיד מזל טוב, כי רוסלנה יצאה בשלום מהניתוח וכבר מתלוצצת עם רופאיה, ליטרלי.

רודינה שיתפה סטורי שמראה אותה לבושה בבגדי בית חולים כאשר היא נראית מעט נפוחה ועדיין מתאוששת מההליך. על גבי התמונה רוסלנה כתבה: "חייבת לציין שאני בשוק שאני אחרי. זה הרגיש כמו דקה בחיי. כרגע לא מרגישה כאבים מדי אז יחסית זה קליל. הדבר היחיד זו המוגבלות, (לי מאוד קשה עם זה) אז זה הדבר היחידי שצריך להקפיד עליו כי אי אפשר באמת להרים ידיים או לעשות שום דבר בעצם". 

רוסלנה רודינה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

יחד עם הקושי, רוסלנה ציינה גם את הדברים החיוביים שחוותה במשך התהליך: "הייתה לי חוויה מדהימה וזה מה שחשוב כי בסוף זוכרים הכל וכיף לזכור שהיה לא נורא בכלל, אפילו מבדר. (יש לי תמונות שאני צוחקת כמו בצניחה חופשית) כנראה שאת הפחד והלחץ אני מוציאה בצחוק".

בשיחה עם mako סלבס, רוסלנה סיפרה על ההתאוששות: "אין לי כאבים, תודה לאל, אבל המוגבלות והשינה על הגב מאוד מקשים. מעבר לזה הייתה לי חוויה מדהימה ומחכה כבר לראות איך זה. עד עכשיו לא הצצתי כי אני ממש מקפידה לתת לזה להתייצב כמו שצריך". נאחל לרוסלנה החלמה קלה ומהירה והכי חשוב - בריאות. 

רוסלנה רודינה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
מרימה לרופאיה. רוסלנה | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram