למעלה מחודשיים אל תוך המלחמה בישראל, וקולות הביקורת והזעם הציבורי נגד הממשלה והעומד בראשה רק הולכים וגוברים. כעת, השחקנית-רקדנית ושופטת "רוקדים עם כוכבים", רונה לי שמעון, יוצאת שוב למתקפה חריפה ונוקבת במיוחד נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו - ומבקרת את תפקודה של הקואליציה הנוכחית.

שמעון תוקפת את נתניהו על רקע אמירתו כי מניין קורבנות הסכם אוסלו זהה למספר ההרוגים של מתקפת שבעה באוקטובר. "בן אדם עם מוסר מופקר! איש מפחיד ומסוכן! לאן הבאת אותנו, אלוהים ישמור?!", כתבה שמעון בחריפות נגד נתניהו בעמוד האינסטגרם שלה. אחר כך, פנתה לכל היושבים בממשלה - ויצאה גם נגדם כשאמרה: "תתביישו כולכם!". 

רונה לי האשימה את נתניהו וטענה כי הוא האחראי לפילוג והשיסוע בעם. "אנחנו רואים את הניסיונות העלובים שלך להקטין, למזער, להשוות, לסובב, להאשים. אנחנו לא נסלח ולא נשכח! גם את הניסיונות שלך להפריד בינינו שוב. זה לא יעבוד לך! כולם רואים לך. גם אם יש אנשים שפופי קומה שמגינים עליך כי הם מפחדים על התחת שלהם", כתבה שמעון - וסיימה שוב במשפט: "לא נשכח ולא נסלח!".

שמעון לא הסתפקה בדברים אלה - והעלתה פוסט זועם נוסף שבו תקפה גם את שאר חברי הקואליציה וביקרה את התעסקותם בהעברת תקציב המדינה השנוי במחלוקת נוכח המצב הכלכלי הקשה של אזרחים רבים במדינה בשל המלחמה. "קואליציה בזויה בחסות השרלטן הראשי. מעיזים לבזוז אותנו באישון לילה כשהילדים שלנו מתים. בושה". 

כזכור, רק בשבוע שעבר רונה לי שיתפה פוסט כואב בחשבון האינסטגרם שלה, בו סיפרה על הקושי והדאגה הבלתי נגמרת לאחיה, אלמוג, שנלחם בקרבות ברצועת עזה. "אף פעם לא הייתי כל כך מבולבלת. אף פעם לא חרב עליי ככה העולם, על כולנו. כמה מחירים יש למלחמה הזאת. כמה אכזבות. כמה פחד. אלוהים, הפחד".