כבר יומיים שאשת העסקים ניקול ראידמן עוברת מתקפת בוטים פרו-פלסטיניים על הנייד הפרטי שלה. למעלה מ-300 הודעות מאנשי קשר לא מזוהים ומאות טלפונים הגיעו לטלפון הפרטי שלה, בהם ראידמן קיבלה איומים מפורשים על חייה, והודעות נאצה נגד ישראל.

המספר של ראידמן, שבאיזשהי דרך הופץ, הוא מספרה האישי בחו"ל, ולא הטלפון הישראלי. בין ההודעות שנשלחו באנגלית עילגת או בעברית של גוגל טרנסלייט: "killers baby", "אנחנו נהרוג אותך ואת משפחתך", "אתה רוצח ילדים. זכור שנהרוג ואתי מיד וניקח אותך לגיהינום" ועוד.

ההודעות גם מתייחסות לממשלה, אחת מהן בעברית קלוקלת: "תוכיח את הפנים של איסמעיל הנייה שעצרת, אתה רק משחק תעמולה, אף פעם אין לך ראיות מדויקות. אלו רק הקבצים שמצאת. לא גורם לך להרגיש מצויין. את אמא שלך שוכב בנימין נתניהו בתורו עם חברים אחרים".

בוטים תוקפים את הוואטסאפ של ניקול ראידמן

ראידמן כמובן כבר פנתה לצוות טכני שיסייע לה עם המצב, ובינתיים היא חוסמת את המשתמשים שלא מפסיקים לשלוח הודעות. אבל אל דאגה, היא לא נלחצת מהמצב: "זה מציק אבל לא נורא, יעבור להם בעזרת השם עם איזה טיל קוטור על הראש. זה לפחות משעשע בתקופה המטורפת הזו. כרגע צריך רק לנשום עמוק, הם בסוף יפסיקו. זה לא מה שישבור אותנו".

בוטים תוקפים את הוואטסאפ של ניקול ראידמן