אוריאל יקותיאל, כוכב ריאליטי ומוביל דעת קהל בקהילה הגאה, שיתף סטורי בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו ובו תמונה של הדוגמנית נטלי דדון, מהעצרת נגד אנטישמיות בברלין, בה לבשה שמלה עם מסר קשה לעיכול. לתמונה הוסיף יקותיאל את הכיתוב "די נו שמישהו ייתן אותה כבר תמורת החטופים, או אפילו סתם כמחווה של רצון טוב". 

נטלי דדון נחרדה מהסטורי בעניינה, ושיתפה את 907 אלף העוקבים שלה במה שנכתב עליה. דדון תקפה את יקותיאל בפוסט עצבני במיוחד, מבלי לציין את שמו, וכתבה: "ואז נתקלתי בזה. צילום מסך מהסטורי של מישהו מה'תעשייה'. אני מקבלת 99% של אור ואהבה ודווקא האחוז הקטן הזה יגרום לי לעצור ולשאול את הבורא - מדוע? למה? מאיפה הרוע הזה?" שאלה דדון את העוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

עוד הוסיפה: "ושיהיה ברור לכולם, אם כבר העלית הצעה, אני מוכנה להחלפה. אם בזכותי ינצלו 135 יהודים ושני בדואים. אני בפנים. אתה יודע מי אתה, אני בחרתי לא להוסיף את שמך. שנים שאתה באובססיה, ואני סופגת. הגיע הזמן להניח לשנאה, גורלנו משותף. די, פשוט די".

גם הזמר אייל גולן יצא להגנתה של דדון, כשהעלה בעצמו את התמונות של הדוגמנית מהעצרת וכתב: "איזו פעילות הסברתית מטורפת את עושה לנו בכל העולם, פשוט אלופה אמיתית. ולא להתייחס לרעשי רקע טיפשיים ומרושעים".

מה שבעיקר עניין את כולם אחרי הפוסט של דדון הוא - מי הבחור המסתורי "מהתעשייה", שעורר כך את זעמה? מתברר כי כותב השורות הוא אוריאל יקותיאל, שרק לאחרונה עזב את ישראל ועבר להתגורר בפריז

אוריאל יקותיאל בפריז (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

בשיחה עם mako סלבס, מסר לנו יקותיאל: "אין לי מה להגיב על זה. לא מבין את הדרמה על בדיחה שהעליתי אתמול  בסטורי, גם אם היא לא הצחיקה את כולם. קורים דברים יותר רציניים ויותר חשובים במדינה ובעולם".