בן אל תבורי ובת הזוג שלו דני לוי, הסטייליסטית הצמודה של קים קרדשיאן, בילו במסיבת הכריסמס השנתית של הקרדשיאנס. שם נצפה תבורי עונד את דסקית החטופים לצווארו ואילו דני, ישראלית לשעבר, הצטרפה למחווה כשצירפה את הדסקית לתיק שלה. השניים הגיעו יחד למסיבה הנוצצת בבית של קים, שאירחה את המאורע השנה. בסטורי שהעלה הערב (שלישי) לחשבון האינסטגרם שלו, כתב תבורי: "נעשה הכל כדי לתת איפה שאפשר מודעות, ואיפה שאפשר לנסות להשפיע ולהזכיר שיש עוד חטופים בעזה".

מדובר בפעם השנייה שבה בני הזוג, שיוצאים כבר כמעט שנתיים, מוזמנים לאירוע השנתי המכובד - אחרי שנכחו בו גם בשנה שעברה. הערב היה עמוס כוכבים כמו פריס הילטון, חברתה הטובה של קים וכן האחיות לבית משפחת קרדשיאן, כאשר מי שבלט בהיעדרו, היה בן הזוג של אם המשפחה קריס ג'נר בעשור האחרון, קורי גמבל.

View this post on Instagram

A post shared by Dani Levi (@superrrdani)

בשנים האחרונות האחות הבכורה למשפחה, קורטני, לקחה את היוזמה והייתה אמונה על מסיבת הכריסמס השנתית. אלא שכעת, לאור העובדה שרק שלפני פחות מחודשיים הביאה לעולם את בנה רוקי, קים לקחה על עצמה את היוזמה. השנה הגיע תבורי לבית של קים לצד דני, יהודייה שמתגוררת באל איי, שממש לא מתנצלת - ומביעה מאז מתקפת שבעה באוקטובר את קולה על החטופים ועל כל הזוועות שאירעו מאז פרצה המלחמה.

בת זוגו של תבורי נחשבת כחלק מהמעגל הקרוב שמקיף את קים. בתחילת החודש שעבר היא אפילו גרמה לה לשתף את המנון המלחמה, "יהיה טוב" של יסמין מועלם, מול 364 מיליוני העוקבים שלה. היא ותבורי הכירו במהלך אחת מנסיעותיו ללוס אנג'לס - אחריה שמרו על קשר קרוב, ומאז הם חיים יחד על קו תל אביב-אל איי.

בן אל תבורי במסיבת כריסמס אצל הקרדשיאנס (צילום: מתוך אינסטגרם)
בן אל תבורי במסיבת כריסמס אצל הקרדשיאנס | צילום: מתוך אינסטגרם
הסטורי של בן אל תבורי (צילום: מתוך אינסטגרם)
"נעשה הכל". הסטורי של בן אל תבורי | צילום: מתוך אינסטגרם