לא נח לרגע: אורי נגר לא מסתפק ב-15 דקות התהילה שלו, ולצד ההתנדבות שלו למען חיילי צה"ל בתקופה האחרונה, הוא עושה שינוי קריירה מסקרן והחל לקחת שיעורי משחק בסטודיו למשחק של גל אמיתי. 

לפני שנכנס לבית "האח הגדול", אורי עבד בתור קבלן בנייה, ולאחרונה החליט למנף את הפרסום שלו ולהתחיל לפתח קריירת משחק. את השיעורים הוא ממש לא הולך להעביר לבד, ומסתבר שחברתו לספסל הלימודים היא לא אחרת מאשר שרית פולק. כל מי שעוקב אחרי השניים בטח שם לב שבתקופה האחרונה הם הפכו לחברים טובים ואפילו מקפידים לשתף אחד את השנייה בסטוריז.

וזה לא השינוי היחיד בחייו של נגר. רק לאחרונה הוא הודיע באופן רשמי כי הוא וגרושתו ואם שתי בנותיו לא חוזרים להיות יחד, זאת על אף שהכריז פעמים רבות שהוא מעוניין לשקם איתה את היחסים. אם גם לכם הקרבה הפתאומית לשרית פולק מדליקה כמה נורות בצורת לב - אנחנו כאן כדי להרגיע. בין השניים אין שום דבר מלבד חברות קרובה ואמיצה. 

אורי נגר (צילום: instagram)
צילום: instagram

בשיחה עם mako סלבס, נגר סיפר על הסיבה בגללה החליט ללמוד משחק: "בגדול זה לא משהו שחשבתי עליו מעולם. אין לי שום ניסיון בזה וזה תמיד איפשהו קרץ לי כל עניין הטלוויזיה, זאת הסיבה שבעצם בגיל 30 בערך קיבלתי קצת אומץ ללכת לתוכנית ריאליטי, משהו שגם לא חשבתי בעבר לעשות אותו. ברגע שנכנסתי ל'האח הגדול', מאד נהניתי מהחשיפה, מהטלוויזיה. במיוחד אחרי שיצאתי, הראיונות בשידור חי, ופשוט אהבתי את העניין לראות את עצמי מאחורי המסך, והרגשתי שזה איפשהו קורץ לי. אחת הסיבות שלא למדתי בעבר זה כי היו לי חששות, חרדות לעמוד מול קהל, פחד במה כזה. היום הרשיתי לעצמי לקפוץ למים - ובגיל 31 זה עדיין לא מאוחר".

ומה לגבי הקשר הקרוב עם שרית פולק? זה מה שהיה לאורי להגיד בנושא: "הכרנו דרך חבר משותף, אנחנו חברים מאוד טובים. אין משהו רומנטי וגם לא יהיה. אהבה אפלטונית לגמרי". גם שרית כבר הבהירה מזמן בסטורי שלה שאורי הוא כמו אח עבורה.

אורי נגר (צילום: instagram)
הסטורי של שרית פולק | צילום: instagram