אחרי שבמשך שנים חששה לעלות על הכביש עקב סיבות כואבות, שרית פולק עושה ניסיון נוסף בגיל 32 להתגבר על החרדה - ולהוציא רישיון נהיגה. פולק שיתפה היום (שני) בחשבון האינסטגרם שלה שהיא החלה בשיעורי נהיגה אחרי שנים שחששה מהם, לאחר שחברה הכי טובה שלה נהרגה בתאונת דרכים כשהיו תלמידות. ובשיחה עם mako סלבס היא אומרת: "כשהיינו בכיתה יא', הייתי בדיוק באזכרה של אחי הגדול והודיעו לי שלידור חברה שלי נהרגה בתאונת דרכים. בדיוק שנתיים אחרי שאחי נהרג", היא משתפת.

"בדיוק בגיל הזה התחלתי ללמוד לרישיון והפסקתי בתירוץ שאני עמוסה בלימודים. רק כמה שנים אחרי הבנתי שהפחד שלי מהכביש נובע מזה", אומרת פולק, שמתחילה כעת בניסיון השני שלה ללמוד נהיגה אחרי שהתחילה בתיכון אך הפסיקה בעקבות הטרגדיה הנוראה.

בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה היא כתבה כי "מי שמכיר אותי יודע שהסיבה העיקרית לזה שאין לי רישיון זה מפחד. פחדתי לעלות על הכביש. חברה הכי טובה שלי נהרגה בתאונת דרכים כשהיינו בבית הספר ומאז לדמיין את עצמי נוהגת עושה לי התכווצויות בבטן. מפה לשם אני אחרי שיעור ראשון עם מורה שהוא פשוט נפלא".

כעת נראה שהשינויים שעברה פולק בחייה הובילו אותה לנסות להתגבר על החרדה. "ההחלטה הגיעה כי עזבתי את חיפה וההורים שלי עדיין שם, אין לי את האופציה לקפוץ רגע בשישי אחר הצהריים לקידוש ולחזור בלילה או בשבת בבוקר, כי רכבות לא פעילות שישי-שבת", היא אומרת בשיחה עם mako סלבס. "זה הרגיש לי שיהיה לי יותר נוח מלהיות תלויה במוניות או רכבות".

ובאשר לקניית רכב, מציינת פולק כי "נגיע לגשר, נחצה אותו. התחלתי שיעור ראשון היום, אבל בסוף אני מניחה שכן". נאחל לה בהצלחה בדרכים החדשות.