לא בכל יום עוזבים חברת ביטוח, אבל גם ביום שבו מחליטים לעזוב לא כולם רצים לספר על כך לכל העולם. העיתונאי והמגיש ינון מגל, לעומת זאת, בחר להודיע ל-273 אלף העוקבים שלו בטוויטר על החלטתו לעזוב את חברת הביטוח AIG, אלא שהסיבה שלו, אם להסתמך על הציוץ, לא הייתה נעוצה בהצעה טובה יותר שקיבל מחברה אחרת. 

"בגלל ש-AIG עושים קמפיינים פרוגרסיביים החלטתי לעזוב אותם", צייץ מגל ושאל את הגולשים "איפה לעשות ביטוח לרכב?". כידוע, את הקמפיינים של חברת הביטוח AIG מובילים זה זמן מה מנחה הטלוויזיה אסי עזר ובן זוגו אלברט אסקולה, שנישאו זה לזה לפני כמעט שבע שנים. 

יומיים עברו מאז אותו ציוץ, אבל עכשיו מגיעה תגובה ישירה אליו מלא אחר מאשר עזר עצמו, כשהוא מגובה בחברתו הטובה וזוגתו להנחיית "נינג'ה ישראל", רותם סלע. עזר בחר להשיב למגל בסטורי באינסטגרם, וענה לשאלה שהוא שאל בציוץ בפשטות: "איראן". לעומתו, סלע בחרה להרחיב קצת יותר בסטורי משלה. 

"סימון אנשים על פי נטייתם המינית או דעתם הפוליטית הוא דבר פסול ומביש", כתבה סלע ליותר ממיליון העוקבים שלה. "בבקשה אל תתנו לאנשים קיצוניים וחשוכים להתוות לכם את הדרך הלא נכונה. אל תתנו יד לשנאה, לאלימות ולפילוג. חרדים, חילונים, ימנים, שמאלנים, הומואים ולסביות או סטרייטים. כולנו אחים ואין לנו ארץ אחרת. בואו נילחם על הכבוד ההדדי, על השיח המכבד, על הסבלנות ועל האהבה". 

אם מסתמכים על הציוץ של מגל בלבד כמעט אפשר להאמין שאכן החליט לעזוב את חברת הביטוח בגלל שבפרסומות מככב זוג גאה, אבל מי שמכיר את העיתונאי היטב יודע וזוכר כמה פרגן לחברו דוד ורטהיים ביום בו התחתן עם בן זוגו רועי. כששאלנו את מגל ישירות מדוע באמת החליט לעזוב את AIG השיב כי הסיבה היא שהחברה יצאה בעבר נגד התיקון לחוק האפליה, שנחתם בהסכמים הקואליציוניים בין הליכוד לציונות הדתית. סבבה והכל, אבל למה סתם להשחיר?