הכדורגלן איציק זוהר ובת זוגו בחמש השנים האחרונות, לאורה לנטינו, החליטו להפריד כוחות אחרי חמש שנות זוגיות. השניים, ביניהם מפרידות 26 שנים, לא נתנו לפער הגילים, להבדלי השפה, למנטליות ולניסיון החיים להפריע להם, וניהלו זוגיות יציבה, במהלכה השתתפו בתוכנית הריאליטי "זוג מנצח" - בה זוהר הציע ללנטינו נישואים.

היא אמרה לו כן והם היו מאורסים חודשים ארוכים אך לפני שהספיקו להינשא, מערכת היחסים הגיעה לסיומה בהחלטה משותפת של השניים - ולנטינו עזבה את הבית המשותף. הסימנים לפרידה נראים גם ברשתות החברתיות, כאשר לאורה מחקה את כל התמונות המשותפות שלה עם איציק מהתקופה האחרונה. 

יום ההולדת של איציק זוהר (צילום: אור גפן)
מיום ההולדת של זוהר בנובמבר האחרון. איציק ולאורה | צילום: אור גפן

לפי מקורבים, לאורה טסה כבר לפני חודש בחזרה למשפחתה באיטליה, שם היא שוהה בימים אלה, וכרגע לא ברור מה יקרה בעתיד ואם או מתי היא תחזור לישראל. מה שבטוח, הלב שלנו כבר נשבר מהפרידה הזאת.

בריאיון משותף למגזין סוף השבוע של mako לפני כשנה, סיפר זוהר על הזוגיות עם לאורה ועל פער הגילים: "בכלל לא דיברנו על זה, זה לא היה אישיו, עד כדי כך שבכלל לא ידענו בני כמה כל אחד. מיד היה לנו קשר מאוד בוגר ונוכח, מבחינתי היא לא בת 24, וכשהכרתי אותה היא לרגע לא הייתה בת 20. בגיל, כרונולוגית, היא כן. אבל הנפש שלה היא נפש עתיקה, היא אישה עתיקה שכלואה בגוף צעיר. מבחינתי זה היה להיפגש עם הסולמייט שלי. כן, העטיפה יפה ולא פחות חשובה, אבל מה שבפנים עושה את כל העבודה. וכמו שאת רואה היום, היא הצד הבוגר בינינו".

מאיציק זוהר נמסר בתגובה: "אחרי יותר מחמש שנים של אהבה גדולה, החלטנו ביחד להפריד כוחות מתוך הבנה שזה מה שנכון לנו כרגע - לאחל את כל הטוב שבעולם אחד לשנייה ולשמור מרחוק על הזיכרונות שלנו. מה יהיה בעתיד, אין לדעת".