הרשתות החברתיות רעשו וגעשו אתמול בצהרי היום, עם הידיעה על המשבר הזוגי (ואף הפרידה) של יוצאי "האח הגדול", נתנאל רודניצקי ודיאן שוורץ. השניים, שמנהלים זוגיות מחוץ לבית האח כבר חודשיים וחצי, לא מזמן עברו לגור יחד - אבל אתמול העניינים הסתבכו ודווח כי הזוגיות שלהם עלתה על שרטון.

כמו שכתבנו כבר אתמול, עוקבים ומעריצים רבים מיד חשדו שמדובר בתרגיל יחסי ציבור לקראת הוצאת השיר החדש של נתנאל, אבל אז הכל היה בגדר ספקולציות, עד הרגע בו נתנאל העלה לאינסטגרם שלו את הסינגל החדש אותו הוא עומד לשחרר. העוקבים כמובן לא שתקו - ותקפו בחריפות את השניים. 

סטורי נתנאל רודניצקי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

"איזה בדיחה", "נשבעת שלא נפרדתם באמת - הכל בשביל השיר", "כשנפרדת מבת הזוג בשביל יח"צ", נכתב בפוסט של נתנאל, "יענו להיפרד בשביל יחסי ציבור? כמה אתם דורשים צומי תגידו?", כתבה עוקבת כועסת. "'פרידה' מביכה בשביל לקבל יחס של הציבור, תהיו בריאים אמן", "תרגיל יח"צ מזעזע, פגיעה באינטליגנציה של העוקבים שלכם". לצד התגובות התוקפות, מעריצים ועוקבים רבים הרימו לנתנאל, איחלו לו בהצלחה וכתבו שהם לא יכולים לחכות שהסינגל ייצא. 

תגובות לפוסט נתנאל רודניצקי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מקורבים מספרים לנו כי הפרידה לא נעשתה לשם תרגיל יח"צ, וכל הפרסומים שרומזים על כך סתם גורמים לזוג עוול.

זמן לא רב אחרי, דיאן העלתה סטורי בעמוד האינסטגרם שלה, ובו התייחסה לכל הטענות: "לשאלתכם, זה פוגע שמקדמים שיר על חשבון הנפש שלי. במיוחד כשזה מגיע מבן אדם שהיה הכי קרוב אליי בעולם. ראיתי שאתם מרגישים שמזלזלים באינטליגנציה שלכם. מבינה אתכם. גם אני מרגישה ככה. רוצה להבהיר דבר אחד: אני לא קשורה לתעלול היח"צני הזה. מאחלת המון בהצלחה בהמשך ושהיא תהיה מבוססת על כישרון ולא על רפש". 

סטורי דיאן שוורץ (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מסוכנות "יולי" המייצגת את דיאן ונתנאל נמסר: "אין תגובה".